Svet

Oslavujete Nový rok v zahraničí? Tu sú najlepšie odpočítavacie večierky v Ázii na privítanie roku 2024 • PhilSTAR Life

Pre mnohých Filipíncov, Sviatky sú synonymom príjemného stretnutia doma. Rodiny sa stretávajú na mediálnych nocchi po zhliadnutí ohňostroja, deti divoko skáču, keď hodiny odbíjajú polnoc, a priatelia pokračujú v zábave až do bieleho rána. Ale pre tých, ktorí chcú zmenu, Oslava v zahraničí môže byť vzrušujúcou alternatívou.

Ak dovolenkujete v Ázii a hľadáte miesta, ktoré by ste v roku 2024 mohli navštíviť, tieto večierky vás udržia v sviatočnom duchu a zároveň si užijete slávnosti mimo domova.

Hong Kong: Novoročné odpočítavanie ohňostrojovej hudby

Oslava Nového roka v Hong Kongu je magická s jeho ikonickou panorámou.

Tento rok sa Hongkong rozrastá vďaka masívnym hodinám odpočítavania a synchronizovaným ohňostrojom a svetelným displejom. Hongkonské kongresové a výstavné centrum (HKCEC).

Každých 15 minút od 23:00 sa bude konať aj príprava možností pred predstavením

Pyrotechnici budú strieľať zo striech troch veľkých prístavných výškových budov na ostrove Hong Kong a rozsvietia oblohu v štyroch rôznych farbách, aby symbolizovali lásku, zdravie, šťastie a bohatstvo pre rok 2024.

Oslávenci môžu streamovať odpočítavanie Discover Hong Kong zo svojich domovov Facebook A Sieťové svetlo Stránky.

Singapur: Marina Bay Countdown

Odpočítavanie Marina Bay Singapore, označované ako „matka všetkých novoročných odpočítavaní“, sa vracia so sériou podujatí a veľkolepou oslavou v ikonickom hoteli.

31. decembra poď Oslávme rok 2024, každoročná odpočítavacia show Mediacorp, s vystúpeniami hviezdnej zostavy domácich a regionálnych talentov. Čaká vás 12-minútová prehliadka ohňostroja, ktorý mení farby.

Brány sa otvárajú o 19:00 a vstup je voľný.

Podľa správy, Tento rok sa očakáva obrovský dav (minulý rok privítali 500 000 hostí.). Odporúča sa stranám Použite meeting@MarinaBay Živá mapa, ktorá poskytuje informácie, ako napríklad veľkosť davu v reálnom čase, uzávierky v okolí zálivu Marina Bay a dostupné trasy do oblasti pred oslavami.

Japonsko: Šťastný nový rok v Tokiu odpočítavanie

Toto si nechcete nechať ujsť Kawaii Udalosť! Zazvoňte na Nový rok so svojimi obľúbenými postavičkami Sanrio na tejto svetelnej show na Tokijskom Metropolitan Government Plaza v Shinjuku.

Podujatie začína projekčným mapovacím svetlom show, po ktorej nasleduje vystúpenie Spevák a skladateľ Picodaro. Vrcholom však zostáva Vypustenie stoviek svetiel na oblohu. Tí, ktorí sa stihli predregistrovať, môžu posielať svoje želania na rok 2024 vo svetle, ale aj ostatní Reláciu môžete stále sledovať vo nevyhradených priestoroch.

Kórea: Silvestrovské odpočítavanie v Soule
Fotografia metropolitnej vlády Soulu

Zhromaždite fanúšikov K-popu (a bojujte proti chladu). Bosingak do ulíc Sejong-daero v Soule 31. decembra, aby ste oslávili nadchádzajúci rok so svojimi obľúbenými umelcami.

40 minút pred polnocou sú Souličania pohostení rôznymi pouličnými vystúpeniami a sprievodmi, ako sú napríklad správy s vlajkami, tance v maskách, bukyeongsa nori (leví tanec) a hudba nong ak, oslava jedinečnej energie Kórey a nehmotného kultúrneho dedičstva UNESCO. , ako Arirang.

Sledujte, ako sa obloha rozsvieti, keď sa rozsvieti obrovská žiariaca guľa a hodiny odbijú polnoc.

Po odpočítavaní budú nasledovať vystúpenia Ambiguous Dance Company, ZEROBASEONE, ENHYPEN, The Boyz, Oh My Girl a ďalších. Ako je tam uvedené Metropolitná vláda SouluChristel Fulker a ďalší globálni influenceri zazvonia na nový rok 33-krát.

Thajsko: Úžasné thajské odpočítavanie 2024

Zazvoňte na Nový rok nie raz, ale trikrát v Bangkoku!

Úžasné thajské odpočítavanie 2024 dec. 29. až 31. bude trojdňová oslava – po prvýkrát luxusné nákupné centrum ICONSIAM oslavuje Nový rok vo veľkom.

Podujatie predstavuje stretnutie thajských a medzinárodných umelcov na exkluzívnom 360-stupňovom pódiu v ICONSIAM v Bangkoku. K oslave sa pripojí aj thajský umelec Bambam z GOT7.

Okrem predstavení rozžiari mesto najdlhší ohňostroj v Thajsku s viac ako 50 000 ohňostrojmi – riadený profesionálnym thajským tímom a svetovo uznávaným odborným riaditeľom ohňostrojov a dronovou show s 2 000 dronmi.

READ  USA vedú Spojené kráľovstvo v učení svetových lídrov „teraz neporaziteľných“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close