šport

Pamätáte si na starú superstar? V tichosti sa oženil … Druhýkrát a počas turné!

A to už po druhýkrát! V auguste 2015 sľúbil večnú lásku svojej dlhoročnej partnerke Lenke. Svadba sa konala v obci Michalová neďaleko Brezna, odkiaľ teraz pochádza hudobníkova bývalá manželka. O štyri roky neskôr vysvitlo, že korytnačky spolu nevychádzali a odišli od seba. A aby toho nebolo málo, pripustil rozpad manželstva tým, že sa chválil novou ženou.

„Ako definovať dokonalé šťastie, skutočnú nezištnú lásku a všetko, po čom som v živote túžila? Takto. Cítim to, čo som nikdy necítila, dostanem to, čo som v živote nedostala, teraz mám všetko na svete a stojí vedľa mňa … A bude to navždy, “ vlani v novembri napísal k fotografii so svojou novou partnerkou.

Robova exmanželka Lenka sa nerozišla

Zdroj: Facebook R.Š.

A zdá sa, že svoje slová o „navždy“ bral absolútne vážne. Aktuálne sa na jeho facebookovom profile objavila fotografia, z ktorej je zrejmé, že sa dvojica zosobášila. „Moja spriaznená duša a moja žena v jednom z (najúžasnejších) ľudí mi povedali, že by som mohol dať fotku na internet s nejakým pekným čajom, tak to dám,“ napísal pre milostný výstrel so svojou krásnou nevestou.

Spevák Robo Šimko sa oženil druhýkrát
Pamätáš si malého

Zdroj: Facebook R.Š.

A zjavne nejde o úplne čerstvú záležitosť. Keď sa speváka opýtali, kedy sa oženil druhýkrát, nezaprel dušu hudobníka a zároveň prezradil, že s manželkou si svoje sladké tajomstvo istý čas strážili. „Pred 2 mesiacmi medzi koncertmi počas turné,“ zradil Robo. Gratulujeme Šimkovcom a prajeme im veľa lásky v spoločnom živote!

READ  Sports Digest: Americký tím prehral zápas World Hockey Junior po pozitívnom teste 2 hráčov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close