Technológie

Povesť: Dostáva Tony Hawk Pro Skater 1 + 2 verziu PS5?

Ak ti chýba, Crash Bandicoot 4: Získava jednorazovú verziu systému PlayStation 5. Hračky pre Boba zvyšujú výkon, skracujú čas načítania a pri inovácii prispôsobujú funkcie DualSense. Ak už hru máte, je zadarmo. Je to všetko dobré a dobré, ale čo je najväčšia retroaktívna hra spoločnosti Activision v roku 2020, Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2? Uvidí pumpu až do nového hardvéru?

Samozrejme, to je trochu začiatok, ale rozruch spôsobuje samotný Birdman. Dobrý deň na Twitteri, pán Tony Hawk zavolal Orange Marsupial a požiadal Activision, aby mu pomohol uviesť jeho remake na skateboarde na PS5.

Sám o sebe vyzerá dosť neškodne, ale je v ňom oveľa viac. Tento tweet z oficiálnych kanálov má zvláštnu funkčnosť; Accounts for Activation & Game retweetol Tonyho žiadosť a účet Crash Bandicoot odpovedal:

Sú to naozaj veľmi malé veci, ale všetky sa zdajú ako vypočítaný krok od miesta, kde sedíme. Nevieme si predstaviť, ako by táto funkcia klíčila odkiaľkoľvek. Remake Tonyho Hawka by bol najlepším kandidátom na podporu PS5; Je už krásny a funguje dobre aj na PS4, ale ilustruje ho sledovaním žiarenia, okamžitým načítaním a niekoľkými hopmi Nifty DualSense. Ako tušíme, a čo tak uviesť Crasha do postavy korčuliarky? Viete, že to má zmysel.

Komplexný aj po zlomení chrbta Sprievodca profesionálnym korčuliarom Tonyho Hawka 1 + 2, Na PS5 to radi znova nakopneme. Co si myslis? Týka sa to verzie novej generácie? Diskutujte v sekcii komentárov nižšie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close