Technológie

Pozvánky na Twitteri sú teraz predvolene povolené. Tu je postup, ako ich zakázať

Po stopách giganta sociálnych médií Meta má X (Twitter) novú funkciu, o ktorú nikto nežiadal: audio a video hovory.

Stránka oznámila, že funkcia bude dostupná pre všetkých od stredy.

Aj keď možno pre niekoho užitočné, nie každého to zaujíma. Facebook Messenger túto funkciu opäť zaviedol 2015, ktorý sa zvyčajne používa na spojenie s ľuďmi, ktorých poznáte v reálnom offline svete. X sa na druhej strane rozrástla na platformu pre verejnú konverzáciu a debatu (a samozrejme aj mémy). Keď niekoho sledujete, aj keď vás môže sledovať, je možné, že nechcete, aby vám mohol kedykoľvek počas dňa alebo noci priamo zavolať.

V súčasnosti je táto možnosť predvolene povolená, ale je veľmi jednoduché ju zakázať. Otvorte aplikáciu X na svojom zariadení a prejdite na svoje správy. V pravom hornom rohu je ozubené koliesko, klepnutím naň zobrazíte možnosti správy.

Zmeňte možnosť.

Obrazový kredit: X/IFLScience

Tam budete mať možnosť obmedziť hovory na ľudí, ktorých sledujete – alebo, pre skutočne zmäteného používateľa, nechať zavolať kohokoľvek, kto platí 8 dolárov mesačne za X Blue a chce chatovať.

Vypnite možnosť „Povoliť audio a video hovory“ (tlačidlo je zašednuté) a môžete bezpečne tweetovať s vedomím, že vám o tom nikto nezavolá.

READ  Dnešné Wordle #798 rád, tipov a odpovedí na sobotu 26. augusta

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close