Hlavné správy

Pragmatic Play štartuje s Tipsportom v Českej republike a na Slovensku

Partnerstvo s Tipsportom rozširuje ponuku produktov Pragmatic Play na kľúčových regulovaných trhoch.

Tlačová správa.- Pragmatic Play spustila obsah svojich automatov naživo TipsportPopredný operátor Slovensko A to republika Che.

Rozširujúca sa zbierka automatov oceneného poskytovateľa je teraz k dispozícii pre hráčov TipSport, s nedávnymi hitmi ako Loki's Riches, vrátane ikonických titulov ako Gates of Olympus a Sweet Bonanza.

Rozsiahle portfólio RNG hier Pragmatic Play, vrátane dvoch obľúbených Crash titulov Spaceman a Big Boss Crash, je naživo s TipSport a ponúka svojim hráčom možnosť vychutnať si rôzne prémiové herné zážitky.

Tipsport bol založený v roku 1991 a stal sa najväčšou stávkovou spoločnosťou v Českej republike. V súčasnosti je jedným z popredných operátorov vo východnej a strednej Európe, ktorý má vďaka svojim online kasínam a produktom športového stávkovania významnú kamennú prítomnosť.

Partnerstvo s Tipsportom rozširuje ponuku produktov Pragmatic Play na kľúčových regulovaných trhoch.

Pozri tiež: Pragmatic Play úspešne završuje prvý praktický herný zážitok v roku 2024

Irina KarnitesováCOO spoločnosti Pragmatic Play povedal: „Sme radi, že môžeme spolupracovať s TipSport, populárnym a rešpektovaným operátorom na Slovensku a v Českej republike, aby sme sprístupnili automaty a RNG obsah Pragmatic Play ešte väčšiemu počtu hráčov na týchto trhoch.“

Jiří SchwarzRiaditeľ kasína Tipsport dodal: „Ako líder na trhu v Českej republike a na Slovensku sme radi, že môžeme na našej platforme privítať Practical Gaming a začať našim hráčom ponúkať rozmanitejšie a bezkonkurenčné množstvo vysokorýchlostných automatov.

„Pragmatic Play je jednoducho jedným z najpopulárnejších poskytovateľov v tomto odvetví, takže sme radi, že ich konečne môžeme privítať na TipSporte. Veríme, že to bude veľmi úspešné partnerstvo a tešíme sa na výsledky.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close