Hlavné správy

Prognóza, ukážka, skupinové správy a ďalšie pre Slovensko a Rusko

Slovensko bude na štadióne Antona Maladinsko čeliť Rusku v najnovšej kvalifikácii svetového pohára FIFA.

Rusko v prvom polčase zvíťazilo nad Slovinskom 2: 1 vďaka Artemovi Dijubovi Braceovi. Oba tieto ciele stačili na víťazstvo hostí MS 2018.

Rusko vyšlo navrch napriek tomu, že Rusko sa drží nízko, pretože Slovinsko vyvíjalo tlak na cieľ hviezdy Atlanty Jos Ilika.

Slovensko naopak v poslednom zápase remizovalo s Maltou 2: 2. Slovenky sa vrátili z dvojgólového manka, keď dobre zabodovali David Strelek a obranca Interu Miláno Milan Screener, ktorý si zaistil zaslúženú remízu.

Rusko vedie v skupine H so šiestimi bodmi z dvoch zápasov, zatiaľ čo Slovensku patrí s dvoma bodmi z dvoch zápasov štvrté miesto.


Slovensko vs Rusko hlava na hlave

Oba tímy odohrali v minulosti proti sebe deväť zápasov, pričom si rozdelili po tri výhry. Ostatné tri hry sú v rovnováhe.

Keď sa obe strany naposledy stretli, Slovensko v skupinových fázach Euro 2016 zvíťazilo nad Ruskom 2: 1. Hrdinom noci bol legenda Neapola Marek Homsik, ktorý strelil jeden gól a nastavil druhý za Slovensko.

Sprievodca formulármi pre Slovensko: D.T.L.W.

Sprievodca formulármi pre Rusko: WWLLD


Tímové správy Slovensko Vs Rusko

Slovensko

Hlavný tréner Slovenska Pavel Hubble si ponechá celý káder na utorňajší zápas proti Rusom. Jedinou výnimkou je stredný záložník Laszlo Pence, ktorý však kvôli problémom s kvalifikáciou nebude hrať.

Zranenie: Nič

Podozrenie: Nič

Pozastavenie: Nič

Rusko

Stredný obranca Alexander Širkov nebude k dispozícii z dôvodu vízového problému. Ďalší stredobod, Iľja Guttepov, bol suspendovaný. Medzitým bol vylúčený stredný záložník Ilsat Achmetov z dôvodu červenej karty.

Zranenie: Nič

Podozrenie: Nič

Pozastavenie: Iľja Guttepov a Ilsat Achmetov

Nie je k dispozícií: Alexander Žirkov

READ  Neapolský slovenský stredopoliar metronóm - lámanie čiar

Slovensko vs Rusko predpovedali XI

Slovensko predpovedalo XI (4-2-3-1): Andrej Lunov; Andrej Semyonov, Jorge Djigia, Fjodor Kudryashov, Mario Fernandez; Daniel Fomin, Jurij Žirkov; Alexej Miransuk, Alexander Kolovin, Alexej Ionov; Artem dysuba

Rusko predpovedá XI (4-3-3): John Oblock; Peter Stojanovic, Miha Plasic, Miha Melvza, Jure Palkovek; Jasmine Kurdik, Miha Jazz, Joseph Ilik; Sandy Lowrick, Dumjan Bohr, Andros Sporer


Predikcia Slovenska vs Ruska

Rusko malo v poslednej dobe vynikajúcu formu, dokázalo vyhrávať zápasy proti Malte a Slovinsku.

Sú proti Slovensku favoritom a mali by ľahko prekonať ponor.

Predpoveď: Slovensko 0-2 Rusko

Zverejnené 28. marca 2021 16:55 IST

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close