Technológie

PS Plus Extra, prémiové hry Los Five pre PS4 15. novembra

Päť hier pre PS4 bude odstránených BS Plus Extra A PS Plus Premium 15. novembra 2022 to bolo práve zaznamenané Reddit používateľov. Pretože Sony nič nepovedalo Blížiace sa dátumy vypršania platnosti V jej blogových príspevkoch možno odchody sledovať jednoduchým rolovaním v jednotlivých záznamoch služby. Bol to veľmi starostlivý proces, ale zistilo sa, že nasledujúcich päť titulov opustilo prvé dve úrovne do dvoch týždňov:

Očakáva sa, že tento mesiac aktualizácie PS Plus Extra a PS Plus Premium prídu v ten istý týždeň, takže tituly pre PS5 a PS4 by mali byť pripravené nahradiť ich. Ak si však chcete v budúcnosti zahrať tieto hry – najmä remastery Mafia – máte na to teraz menej ako dva týždne. Za ten čas je možné dokončiť všetky tri mafiánske hry, ale musíte sa skutočne odhodlať k výzve.

Pre viac informácií, náš Všetky hry PS Plus Sprievodca má všetko, čo potrebujete vedieť o službe. Tento mesiac BS Plus je nevyhnutný Zostava je pre členov k dispozícii od tohto týždňa Neo 2, Nebeské teláA LEGO kolekcia Harryho Pottera. Hrali ste niektorý z pripravovaných titulov? Podeľte sa o svoju frustráciu v komentároch nižšie.

READ  Poznáme výkonnosť iPhone 12 Pro. Výrazne poráža svojho predchodcu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close