šport

Puma oznamuje nové partnerstvo so Slovenským futbalovým zväzom

Povedal Paul Gautier, generálny riaditeľ PUMA Česká a Slovenská republika; „Sme radi, že môžeme spolupracovať so Slovenským futbalovým zväzom. Slovenská republika má bohatú futbalovú históriu a veríme v silnú budúcnosť. Veríme, že toto nové partnerstvo so Slovenským futbalovým zväzom prispeje k ďalšiemu pozitívnemu rozvoju značky PUMA na Slovensku.

Prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčič dodal: „Toto partnerstvo s Pumou je pre nás veľmi dôležité. Puma má celosvetovú reputáciu a odborné znalosti v oblasti vývoja technického oblečenia a distribúcie licencovaných produktov a my sme veľmi radi, že môžeme potvrdiť toto partnerstvo. „

Spolu s oznámením o partnerstve, PUMA odhalila nové slovenské národné súpravy doma a vonku. Tieto nové súpravy sú súčasťou kolekcie PUMA Power12, ktorá obsahuje aj kopačky PowerCat 1.12. Nástroje sú umiestnené okolo farieb slovenskej štátnej vlajky; Domáca košeľa je navrhnutá v bielej farbe s modrými detailmi a výjazdová košeľa je navrhnutá v modrej farbe s bielymi detailmi. Obe súpravy obsahujú slovenský štátny znak a značku PUMA na ľavej strane hrudi. Dizajn súpravy odráža dynamický a moderný charakter slovenskej reprezentácie.

Technológia POWER súpravy je poháňaná 3D analýzou pohybu, vedeckou metódou na detekciu a meranie ľudského pohybu. Podrobnosti tejto analýzy sú začlenené do dizajnu oblečenia, aby sa zabezpečilo, že hráč sa pohybuje s minimálnou silou a energiou.

Vyhláseniu Slovenského futbalistu roka predchádzala tlačová konferencia v predajni EXIsport v Eurova Galleria v Bratislave. Nové dresy predstavili hráči slovenskej futbalovej reprezentácie – Kamil Kobunek, Juraj Kuka a Michal Brejanic. Na tlačovej konferencii sa zúčastnili aj Jan Kovačič (prezident Slovenského futbalového zväzu) a Paul Gautier (generálny riaditeľ Puma Česká a Slovenská republika).

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close