Technológie

Remake The Last of Us PS5 je precízne spracovaný a spracovaný, nejde o hromadenie peňazí

Veľa sa o tom diskutovalo The Last of Us: Časť IThe Naughty Dog je pripravovaný remake hororu o prežitie, potrebné. Táto diskusia asi nepomohla Porovnania vedľa seba Predrenderované prestrihové scény z originálu PS3 verzus kinematografia v reálnom čase z verzie PS5. Hru sme, samozrejme, ešte nevideli a až tu sa ukážu skutočné rozdiely.

Ale filmový animátor Robert Morrison – ktorý prispel k projektu a prešiel do Sony Bend – Nároky zamietnuté Hra sa nazýva „cash grab“. povedal: „Toto je skutočne najprecíznejšie skonštruovaný a navrhnutý projekt, aký som kedy videl alebo som bol súčasťou celého môjho života. Najvyššia možná úroveň starostlivosti a pozornosti k detailom.“ Morrison pracoval na hrách ako Boh vojny, Nespravodlivosť 2A Resident Evil 7: Životné nebezpečenstvoTo je veľká pochvala.

Naughty Dog by mal v najbližších týždňoch trochu viac stiahnuť oponu tohto projektu, keďže hra padne 2. septembra a ešte budeme musieť vidieť, ako sa hra porovnáva. Našťastie očakávame, že marketingový stroj Sony sa v najbližších týždňoch rozbehne – pre fanúšikov The Last of Us je to pár vzrušujúcich mesiacov.

READ  Chystá sa Nemecko urobiť veľký krok v digitálnej budúcnosti? | Obchodné ekonomické a finančné správy z nemeckej perspektívy | DW

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close