Technológie

Režisér hry Battlefield Marcus Letho opúšťa EA a Ridgeline Games

Spolutvorca Halo a režisér hry Battlefield Marcus Letho opustil EA.

Letho – Ridgeline Games so sídlom v Seattli, štúdio EA venované sérii Battlefield – vymazalo všetky odkazy na Battlefield a EA z ich bios na sociálnych sieťach. EA

Je Kojima záchrancom PlayStation State of Play?Sledujte na YouTube

„Bojový expert“ DANNYonPC a Insider GamingRidgeline Games momentálne nemá žiadne otvorené pracovné miesta Kariérna stránkaA spoluzakladateľ a umelecký riaditeľ Ridgeline Chris Matthews opustil štúdio v januári 2024 a pripojil sa k vývojárovi Destiny Bungie ako umelecký riaditeľ štúdia.

Lehto formálne neoznámil svoj odchod ani nekomentoval svoje ďalšie kroky, ale ich odchod spôsobil, že fanúšikovia Battlefieldu premýšľali o budúcnosti franšízy strieľačiek. Všeobecne sa predpokladalo, že Lehto bol privedený do vedenia série po nevýraznom výkone Battlefield 2042. Podobne ani EA formálne nekomentovala odchod Lehto.

Oslovili sme EA a aktualizujeme, ak/keď sa nám ozve.

„Napriek celej svojej šírke a rozsahu sa Battlefield 2042 javí ako ešte mätúci, skompromitovanejší a mätúci vstup do série – existenciálnejší problém ako Battlefield 4, ktorému čelia podobne zložité vydanie,“ bývalý redaktor Eurogamer- známy ako Martin napísal o Battlefield 2042 v roku 2021.

„Je tu však príležitosť urobiť to, čo DICE v minulosti tak dobre dokázalo, pričom Battlefield 4 a potom Battlefield 2 čelia vlastným sporom. Battlefield 2042 má dosť momentov tejto starej mágie. Niektoré z neprepracovaných nových nápadov sú skvelé – s trochu viac odtieňov a zamerania, je to stále máj, ktorý má sľubnú budúcnosť.“

READ  Ako zvládli dve top hodinky nástrahy cestovného ruchu? Testovali sme ich v Tatrách

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close