Svet

Silvia Šuvadová a slovenských návrhára zbalila vo Vatikáne polícia: Dlhé hodiny na stanici, kontrolovali jej aj podprsenku!

Hlavným dôvodom, prečo skončili v rukách tamojších mužov zákona, bol slovenský návrhár Jozef Grondžák. Ten si totiž vo filme režiséra Marka Dobeša, ktorý v minulosti napísal napríklad aj scenár k snímke Kajínek, zahral dvojrolu kňaza a kardinála. Po tom, ako natočili scénu druhej menovanej postavy, sa herci so štábom rozhodli ísť na návštevu Vatikánu. To však nepočítali s tým, že práve kostým kardinála ich dostane na policajnej stanici.

„Po tom, čo sme točili v uliciach Ríma, sme sa neprezliekli, nechcelo sa nám ísť na hotel a išli sme sa pozrieť do Vatikánu. On v tom kardinálskom kostýme, ja s umelým tehotenským bruškom, pretože tá moja postava bola tehotná. A tam nás spozorovali dvaja muži v normálnom civilnom oblečení. Po chvíli k nám prišli, boli sme malý štáb, šesť ľudí. A všetkých nás vzali na políciu, “ povedala pre denník Silvia.

Jozef Grondžák a Silvia Šuvadová nám porozprávali o tom, ako počas nedávnej návštevy Talianska nečakane skončili na polícii.

Zdroj: Martin Bublavý

Následne celej posádke muži zákona všetko zhabali – od mobilných telefónov, až po kameru a batožinu. Na stanici je čakala kontrola aj fotenie, no a kým väčšinu štábu prepustili, návrhára Josefa Grondžák previezli na ďalšiu stanicu, aktuálne dokonca čakajú na súdne konanie.

Viac tom, čo sa dialo na policajnej stanici, prečo Silvii Šuvadovej dokonca kontrolovali aj spodnú bielizeň a ako to znášala, sa dozviete v našom video-rozhovore vyššie, kde nám Jozef sa Silviou porozprávali aj o špeciálnych korona-opatreniach v Taliansku!

READ  Indonézia nalieha na USA, aby zintenzívnili spoluprácu s ASEAN v indicko-pacifickom regióne

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close