Zábava

Slávna herečka bola veľmi prekvapená: intimita s polovicou mladšou!

V novembri by mala divadlá zasiahnuť dráma Ammonite, v ktorej hrala ústrednú postavu Kate Winslet. Médiá hovoria pomerne intenzívne o tom, že za jej vystúpenie by mohla byť nominovaná aj na sošku Oscara.

Kate Winslet a Saoirse Ronan zobrazili milujúceho páru pred kamerami.

Zdroj: youtube.com

Herečka prežila milostný pomer pred kamerami so svojím 26-ročným kolegom Saoirseom Ronanom. V rozhovoroch Winslet pripustila, že je najviac hrdá na svoje milostné scény vo svojej kariére. „Saoirse a ja sme museli cvičiť choreografiu. Určite to nie je ako jesť sendvič. Riaditeľ bol nervózny, ale obaja sme sa cítili spolu bezpečne. Takže som mu povedal, aby to nechal na nás,“ odhalil Kate.

„Začali sme bozkmi, prsiami, potom sme sa posunuli nižšie a potom vyššie. Myslím, že sme vytvorili scény, ktoré dokonale podporovali príbeh,“ dodala herečka, ktorá sa počas natáčania cítila veľmi neistá.

Kate tiež ponúkla zdvojovačku, ale odmietla. „Bola som nadšená, že som mohla predviesť svoje 40-ročné telo po troch deťoch. Určite to nevyzerá ako pred 20 rokmi, ale hlavná vec je, že to bolo autentické,“ uzavretá.

VIDEO: Príves pre prácu Ammonite.

Zaujíma vás trailer k filmu Ammonite?

READ  Brentford 0:1 West Ham: Benrahma strelil víťaza proti bývalému klubu, keď Hammers zamierili do štvrtého kola FA Cupu | Futbalové správy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close