Zábava

Slávnostné vysielanie na slovenských kanáloch tieto Vianoce

Slovenské kanály sú v tomto vianočnom období pripravené na slávnostné vysielanie

Slovenské televízie TV JOJ a RTVS sa v tomto sviatočnom období pripravujú na to, aby svojim divákom priniesli lahodný mix klasickej a modernej zábavy. Kanály budú vysielať rad relácií, ktoré pokrývajú všetko od rozprávok a komédií až po dobrodružné filmy a rodinné hity a sľubujú očarujúce vianočné zážitky pre všetkých.

Klasické rozprávky a moderné interpretácie

K vrcholom ich vianočných programov patrí odvysielanie tradičných rozprávok ako „Perinbaba“ a „Dri Oriski pre Popolescu“ – klasiky, ktorá uchvátila generácie a je veľmi obľúbená. Okrem toho sa diváci dočkajú nových, moderných interpretácií, ako je napríklad prerozprávanie Popolušky s Camilou Cabello, ktoré sľubuje, že divákov zaujme.

Premiéra a vianočné špeciály

Kanály majú tiež pripravené niektoré vzrušujúce premiéry. Premiéru majú veľké filmy ako „Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora“ a „Populuška“, ktoré divákom umožnia zažiť nové príbehy a dobrodružstvá. Vysielať sa budú aj špeciálne vianočné epizódy populárnych seriálov ako „Mama Na Preenajom“, ktoré dodajú ich pravidelným reláciám slávnostný nádych.

Štedrý večer bez biznisu

V duchu bezproblémovej sviatočnej zábavy sľubuje TV JOJ Štedrý večer bez reklám. Táto tradícia zabezpečuje návštevníkom, aby sa naplno ponorili do radosti a kúzla sviatočného obdobia, bez prekážok v reklamných prestávkach.

Rozšírený program festivalu

Štedrým dňom sa však oslavy nekončia. Na nasledujúce Vianoce sú naplánované rôzne filmy a podujatia, vrátane premiéry vtedy vysoko oceňovaného slovenského filmu Piargy. Tento rozšírený rozvrh zaisťuje, že sviatočná nálada bude pokračovať aj do Nového roka.

READ  Časť II je viac ako jej predchodcovia tým, že poskytuje vynikajúce postavy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close