Zábava

Slovenský spisovateľ má úspešnú knižnú prednášku v Besmore

Miestny slovenský autor hovoril o svojej novej knihe v obci minulý víkend.

V sobotu (12.11.) o 19:00 diskutuje 45-ročná Beata Holeková o svojej novej knihe, Kosák a korunaČiastočne memoár a čiastočne svojpomocný sprievodca v rovnakej miere.

Jeho prednášky a autogramiády sa zúčastnilo asi 45 ľudí v Beesmore Village Hall, vrátane dvoch českých expatov, ktorí žijú v Datsam a Duts Klump.

Kosák a koruna

Pani Holečková vniesla do svojej prezentácie svoju zvyčajnú vysokoenergetickú charizmu, najprv sa venovala niektorým kľúčovým historickým udalostiam v bývalom Československu, ktoré boli základom jej knihy, a potom sa bližšie pozrela na to, aký bol jej život, keď vyrastala v bývalý komunista. stave. Potom besedoval s publikom, odpovedal na otázky o komunistických sympatiách jeho rodičov a aktuálnej politickej situácii na Slovensku.

Pani Holeková vyučuje angličtinu cudzincov v Spojenom kráľovstve posledných 16 rokov. Od roku 2009 žila v Beesmore a nedávno sa s manželom a dvoma dcérami presťahovala do Hungerfordu.

Beáta Holeková hovorí o svojej novej knihe

Jeho novú knihu je možné zakúpiť Amazon.

Polovičný Čech, reportér Mirek Gosney si rád vypočuje príbehy ďalších Čechov a Slovákov žijúcich vo West Berkshire a možno ho kontaktovať na [email protected].

READ  Všetko, čo zatiaľ vieme

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close