Zábava

Smrť Dinovho srdca, brata Kiaty de Laurentis

Rovnako ako jeho sestra Kiata de Laurentis a dedko s rovnakým menom, aj Dino de Laurentis upozornil na úspešnú kariéru. Podľa jeho sústrasti Odroda, Dino sa narodil v Ríme v Taliansku. Jeho schopnosti ho nakoniec dostali do Spojených štátov (najmä do Los Angeles), kde v roku 1990 začínal ako praktikant. Dino neskôr pracoval ako asistent vedúceho výroby v spoločnosti Synergy Pictures, kde pracoval štyri roky. Mnoho talentovaných filmových guru je fotografom a postprodukčným supervízorom Dragonheart: Nový začiatok.

Dino za svoj krátky život pracoval na mnohých ďalších filmoch Stúpať, Svet zajtra, A Čierny pes, Tam bol asistentom tety Raffelly de Laurentis. V čase svojej smrti bol Dino ženatý s Daleyom de Laurentisom. Podľa IMDb, Daly pracoval aj vo filmovom priemysle a od Dinovej smrti pracoval na niekoľkých významných filmových zbierkach, napríklad The. Hunger Games: Mokkingjay, Cestujúci, A Večné svetlo nepoškvrnenej mysle. Dino je jedným zo štyroch súrodencov vrátane sestier Kiaty de Laurentis a Elosa de Laurentis (ktorá pracuje ako vizážistka). Mal tiež herca Igora de Laurentisa. Bohužiaľ, Dino mal iba 31 rokov, keď zomrel.

READ  Magneto Sira Iana McKellena bolo údajne vystrihnuté z Doctor Strange 2, pretože sa Marvel obával, že by si uzurpoval čas strávený pred obrazovkou Benedicta Cumberbatcha.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close