Technológie

Snímky obrazovky Metroid: Zero Mission na Nintendo Switch, ktoré si online všimol dataminer

Obrázok: Nintendo

Snímky obrazovky z Metroid: Zero Mission sa nachádzajú v japonskej verzii aplikácie Nintendo Switch Online. YakumonoAlebo LuigiBlood našiel obrázky vložené do priečinka Metroid Fusion aplikácie (cez ). Moje novinky Nintendo)

Prvým novým prírastkom do aplikácie GBA NSO bola verzia 1.1.0, ktorá priniesla Metroid Fusion, ktorý obsahoval niekoľko náhodných snímok obrazovky, Zero Mission – GBA remake prvého Metroidu. Prichádza do služby.

V nižšie uvedenom tweete sa na snímkach obrazovky zobrazuje obrazovka „Link“ z Zero Mission, ktorá vám povie, ako pripojiť hru k Fusion. Neobsahuje žiadny text, nepoužívajú sa žiadne snímky obrazovky, ale pravdepodobne je to viac než len ďalšia nová hra Metroid v službe.

Mnoho dataminerov testovalo službu prepojovacích káblov v GBA NSO a dokázalo, že funguje – predtým s pokemon firered & leafgreen, teraz mimo prevádzky. Takže Metroid: Zero Mission urobí Urobte si cestu a potom sa funkcia odkazu oficiálne objaví? Kombinácia Fusion s Zero Mission vám umožní zobraziť galériu Metroid Fusion v Zero Mission, čo je pekný malý bonus.

Všetky hlavné hry Metroid sa v súčasnosti dajú hrať na NSO – vrátane Metroid (NES NSO), Metroid II: Return of Samus (GB NSO), Super Metroid (SNES NSO), Metroid Fusion (GBA NSO) a Metroid Dread (Switch) – ale Zero Mission je kompletná verzia pôvodnej hry a jedna z najlepších v sérii. Fusion tiež nie je čo kýchať:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close