Zábava

Šokujúce tajomstvo slávnej speváčky: Ako 12-ročná sestra ju sestra zdrogovala a chcela ju predať pasákovi!

„Motýle v žalúdku, hrdosť na srdce, slzy radosti pre malú Mariah, ktorej príbeh budeš môcť počuť po prvý raz. Na dnešok som čakala celý život,“ aj týmito slovami sa Mariah Carey prihovorila sledujúcim na sociálnej sieti Instagram, keď im ukázala svoju novú knihu.

V týchto dňoch sa v médiách objavili prvé úryvky z nej, ktoré dokazujú, že známa blondínka si v detstve a dospievaní veľa vytrpela. Keď mala Mariah tri roky, matka opustila svojho otca a vzala so sebou dievčatko. Žili v chudobe, v rozpadajúcej sa chatrči.

Mariah má staršiu sestru Alison a brata Morgana. Vôbec sa s nimi však nestýka. Niet divu. „Keď som mala 12 rokov, sestra ma nadrogovala a pokúsila sa ma predať pasákovi.“ otrasy vo svojej knihe Mariah, ktorú našťastie zachránil okoloidúci muž.

Dnes je známe, že o speváčkinej sestre žila dlhé roky prostitúcia a bola HIV pozitívna.

Slávna Mariah sa tiež stretla s rasizmom. Ako v knihe prezradila, ako dospievala, deti v autobuse na ňu dokonca pľuli, keď sa dozvedeli o jej zmiešanom pôvode. V matke nemala veľkú podporu a útechu. „Považovala ma za bankomat s parochňou na hlave,“ Mariah si spomenula.

O Carey je dobre známe, že trpela depresiami a že jej milostný život nebol príliš ružový. Niet pochýb o tom, že sa tým zaoberala aj vo svojej knižnej spovedi …

Mariah Carey so svojou knihou hrdo pózuje.

Zdroj: Instagram

READ  Britney Spears prehrala súdny spor a končí svoju kariéru speváčky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close