šport

Správy zo zostavy Slovensko proti Ukrajine: Luninská lavička, Sudakov začína

Je tu ďalší deň troch zápasov ME, počnúc skupinovými novinkami zo súboja E-skupiny medzi Slovenskom a Ukrajinou. Začína sa o 14:00 BST v Düsseldorfe.

Obaja mali nečakané turnajové výsledky z prvého dňa, vďaka ktorým bola už aj tak napäto vyzerajúca skupina ešte nepredvídateľnejšia.

Ukrajina urobila štyri zmeny oproti prehre 3:0 s Rumunskom. Brankár Andrej Lunin (4,5 milióna eur) Dostať aspoň jeden gól bolo otázne a teraz sa tomu uvoľňuje cesta Anatolij Trubin (5,0 mil. €), dodáva sa s pravým zadným spínačom Oleksandr Tymčik (4,5 milióna EUR). Yukim Konoplia (4,5 milióna eur).

okrem toho Volodymyr Braško (5,5 milióna eur) a Andrij Jarmolenko (6,0 mil. EUR). Taras Stepanenko (5,5 milióna eur) a Viktor Tsygankov (6,0 mil. €).

To patrí Arsenalu Oleksandr Zinčenko (5,5 mil. €) stále začína u ľavého obrancu a mladých talentov Georgij Sudakov (6,5 mil. €) si udržal svoju pozíciu.

Slovensko sa medzitým nezmenilo od šokujúcej výhry 1:0 nad Belgickom.

Ivan Schranz (5,5 mil. €) chytil jediný gól a brankár získal čisté konto Martin Dúbravka (4,5 mil. €) a obranca Milan Škriniar (5,0 mil. €).

NOVINKY TÝMU 2. ZÁPASU

Slovensko XI – Dúbravka; Pekaric, Wavro, Škriniar, Hanko; Kuka, Lobotka, Duda; Schranz, Poseník, Haraslin

Ukrajina XI – Trubin; Tymčyk, Zabarnyi, Matvienko, Zinčenko; Šabarenko, Braško; Jarmolenko, Sudakov, Mudryk; Dovbig


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close