Technológie

Star Citizen je teraz bezplatná hra, ale musíte konať rýchlo

Star Citizen Novým hráčom často ponúka možnosti bezplatne preskúmať jeho rozsiahly vesmírny systém a výnimkou nie je ani tohtoročná návšteva každoročného Intergalactic Aerospace Expo. S viac ako dvoma miliónmi dolárov vyzbieranými prostredníctvom pôvodného Kickstarteru a častými aktualizáciami sa Star Citizen’s Early Access každým dňom približuje k rozkvetu hviezdneho plného vydania Cloud Imperium. Voľný prístup k aktuálnej udalosti vám dáva možnosť zažiť hru, ako sa vyvíja.

Viac ako desať rokov po svojom prvom vydaní Star Citizen naďalej dominuje ako jedna z najočakávanejších vesmírnych hier. Ak ste fanúšikom všetkého vesmíru a nemali ste možnosť skočiť do Star Citizen a zistiť, či je to váš medzihviezdny zážitok, teraz je čas ponoriť sa do jeho prostredia za hviezdami. Zadarmo na obmedzený čas počas výročného Intergalaktického Aerospace Expo.

Doteraz môžete hrať bez platenia štvrtok 30. novembra. Počas IAE 2953 si môžete vychutnať nové tutoriály hry, otestovať viac ako 130 kozmických lodí a získať zľavnený štartovací balíček. Cloud Imperium tiež hovorí, že od pondelka 27. novembra získate prístup k stretnutiam s flotilou, PvP udalostiam, pretekárskym udalostiam, súťažiam o snímky obrazovky a iným časovo obmedzeným udalostiam.

Keď sa nový režim pre jedného hráča Cloud Imperium Star Citizen Squadron 42 blíži k svojmu vydaniu, podujatie IAE 2953 ponúka bezplatnú a mimoriadne zastrašujúcu príležitosť naučiť sa laná hry s pomocou oddanej komunity. S novým herným režimom hneď za rohom a prebiehajúcou udalosťou si Star Citizen v tomto hlavnom čase užívajú noví aj starí hráči.

Jedinečná sci-fi hra je vážne ambiciózna a zdá sa, že práve teraz rastie so stovkami tisíc aktívnych hráčov mesačne. MMO populácie. Hodnotenia Star Citizen ukazujú celkovo viac ako 20 miliónov hráčov, čo z neho robí jednu z najhranejších online hier na svete. Pre porovnanie, hra Cloud Imperium je väčšia ako Guild Wars 2 a Runescape.

READ  Nový únik Samsung Galaxy S24 Ultra odhaľuje zmenu dizajnu obrazovky

Dokonca aj v porovnaní s Triple-A behemotmi je mimoriadne dobre financovaný. Financovanie Star Citizen prevyšuje financovanie Cyberpunku, GTA 5 a RDR 2, pričom na jeho vývoj sa vyzbieralo 600 000 000 dolárov. Zakaždým, keď komunita nazbiera dostatok peňazí na dosiahnutie míľnika, Cloud Imperium pracuje na dosiahnutí nového cieľa, ako je ďalší herný obsah alebo lode, ktoré môžete zbierať. V Roberts Space Industries môžete sledovať priebeh hry a ciele webové stránky.

Kým budete čakať, kým sa sami ponoríte do podujatia IAE 2953, prezrite si náš súhrn ďalších skvelých hier pre viacerých hráčov, ktoré si môžete užiť s priateľmi. Prípadne, ak chcete niečo väčšie, pozrite si niektoré z našich obľúbených MMO. Od FFXIV po WoW nie je núdza o zábavné online zážitky.

Hľadáte ešte viac obsahu Interstellar alebo nejaké iné všeobecné príspevky súvisiace s videohrami? Sledujte nás v službe Google News, kde nájdete denné správy o počítačových hrách, príručky a recenzie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close