Technológie

Streets of Fury 4 urovnáva odvekú debatu k 30. výročiu skladateľskej série

Kultová klasika Sigy, série Beat ‚em Up, Streets of Rage, má dnes oficiálne 30 rokov, pričom prvá hra série sa začala 2. augusta 1991 na Mega Drive v Japonsku. Keď príde čas, aby sa hry ako Final Fight a Golden Axe stali obľúbenejšími na domácich konzolách a arkádach, Streets of Rage vytvorí diskusiu o mnohých pokračovaniach, produktoch a o tom, čo je v jeho hlavných postavách. Jeho mesto Blitz bude počas útoku kričať.

Túto diskusiu nakoniec urovnal Yuso Koshiro, skladateľ prvej hry a hlas Axela v pôvodnej trilógii.

„Vidím veľa ľudí, ktorí píšu Grand Upper na webe,“ Koshiro tweetoval. „To je zlé. Ground Upper má pravdu, vieš, čo tým myslím? Obvykle sa zadná časť Axelovej ruky dotkne zeme, keď narazí na vrchol, a tak som ju pomenoval Ground Upper.“

Streets of Rage je jedným z najväčších Sekových hitov, ktorý bol v ére megajazdu na vrchole svojej popularity a pôvodný soundtrack Koshira je považovaný za klasický všetkých čias. Priaznivci série si budú musieť počkať viac ako 25 rokov po tretej hre série, ktorá získala dobré prijatie od vývojára Rage 4 Streets Dodge.

Medzi ulicami Rage 3 a 4 bolo urobených niekoľko pokusov o obnovu série, ktoré boli z rôznych dôvodov zničené. V dôsledku iniciatívy Sega Saturn od Core Design sa názov zmenil na Publishing Rights a Gaming Fighting Force, od snahy dostať sériu na Dreamcast sa upustilo a štúdio Crack Down 2 Rufian Games v roku 2012 zverejnilo svoj koncept na internete.

Jedna vec, ktorú mali všetky tieto snahy spoločnú, bol prechod na 3D boje, ktoré obišli Toddmoin’s Streets of Rage 4 tým, že sa zamerali na tradičnejší dizajn 2D rolovania. To je hra Pán. Minulý mesiac dorazilo aj X Nightmare DLC, Pridanie troch nových postáv, prispôsobiteľné pohyby, vzor prežitia, zmeny rovnováhy, A chyba, ktorá oneskoruje výstup prepínača Obsah do týždňa.

READ  Bezplatná aktualizácia Gran Turismo 7 1.27 pridáva päť áut pre PS5, PS4 a nórske scapes

Províziu môžete získať z maloobchodných ponúk GameSpot.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close