šport

Struff v Martin Živé vysielanie a predpovede na rok 2021 Mníchov otvorený

Priamy prenos, predpoveď, John-Leonard Struff V Andrzej Martin
Fotografický kredit: si.robi

V prvom kole 2021 Mníchov Open v utorok 27. apríla bude svetová jednotka číslo 40 a siedmy nasadený Nemec John-Lenard Struff čeliť 104. miestnemu Slovákovi Andrzejovi Martinovi. Získajte tieto možnosti priameho prenosu od Johna-Lenarda, Struff v Andrej Martin zapadá do jeho ukážky, priameho kontaktu a tipov.

Chcete sledovať živé vysielanie 2021 Mníchov Open?

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Zamierte do hlavy tímu John-Lenard Struff v Andrzej Martin

Pár sa nikdy predtým nestretol. Bude to prvý zápas medzi 30-ročným Nemcom a ročným starším Slovákom.

Prečítajte si aj toto:

Struff je pre svoju antukovú hru neznámy

Struff nie je známy svojimi schopnosťami na antukovom ihrisku, pretože hrá s niektorými z najsilnejších kvalít Wallyho, vrátane silných služieb a sily.

Počas svojich dní na juniorských turné však získal dva antukové tituly, aj keď veľká časť jeho úspechov sa dostavila na ťažkých kurtoch.

Rok 2021 ešte nebol jeho najlepším rokom, keď v januári nasledovalo tretie kolo v Antalyi, po ktorom nasledovali štyri prehry v prvom kole.

Pri dosiahnutí druhého kola v Dubaji a Miami urobil malý pokrok a potom sa pri svojej prvej ceste na Clay Iron Sardinia dostal do tretieho kola pred prehrou s Gruzínskom Nicolasom Basilashvili.

Gregor Dimitrov však vo svojom poslednom zápase podľahol v prvom kole Monte Carlu, prehral v dvoch setoch s Bulharmi.

Martin z neho robí šťastného porazeného

Martin sa v skutočnosti nedokázal kvalifikovať do Mníchova, ale po mužovi, ktorý ho v danom zápase vyhral, ​​bol McKenzie McDonald z USA nútený odísť so zranením.

To znamená, že je teraz späť v hlavnom žrebe podujatia ATP a vylepší si neuspokojivé výsledky, keď po druhom kole žiadny z nich nemal.

READ  WTA Roundup: Top nasadená Maria Zakari pochoduje v Barme

Na februárovom podujatí Challenger v Čile sa však dostal do finále Iron Clay a na juniorských turné získal na tomto povrchu 17 titulov, ktoré mal najradšej.

Martin je 98 rokov na svojom historickom maxime, pred piatimi rokmi, ale môže sa zlepšiť v prvých 90. rokoch?

Struff v Martin Predikcia a tip

Aj keď to nie je preferovaný povrch hlineného pásu, má výhodu v hraní na domácej pôde a šťastný porazený by o ňom mal mať viac vedomostí.

Tip: Win Struff: 4/9 (bet365)

2021 Munich Open sa uskutoční od 26. apríla do 3. mája. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close