Technológie

Super Mario Bros. Wonder robí čest svojmu menu už v prvej hodine

Možno sa to nezdá veľa, ale táto funkcia odhalí všetky tajomstvá v priebehu hry, vďaka čomu budú určité predmety a oblasti nedostupné, čakajúc na zarobené a správne vybavené odznaky. Ako získate odznaky? V deme (a dokonca aj vo finálnej hre) sa získavajú odomknutím špeciálnych kurzov skrytých v určitých úrovniach. Podobne ako úrovne Hammer Bros. v Super Mario Bros. 3, aj úrovne odznakov sa na začiatku hrali ako minihry.

V prípade, že vás to zaujíma, celkové úrovne sa vyberajú pomocou izometrickej 3D mapy sveta, podobne ako v najnovších 2D hrách Mario, Kirby a Yoshi.

Obrázok: Nintendo Life

Osobnosť v športe

Hneď, keď vás hra začne vťahovať svojím šarmom. Na jemnej animácii všetkých postáv sme sa skutočne nahlas zasmiali nie menej ako trikrát (!). Fanúšikovia skupiny Koopas, ktorí dvíhajú ruky do rytmu hudby New Super Mario Bros., radujte sa! Yoshi vystrčí nos z warpovej trubice, aby sa uistil, že pobrežie je čisté, zatiaľ čo Mario a Luigi vstupujú do trubíc pred svojimi komickými ľavými zadnými klobúkmi zavesenými vo vzduchu. chytiť ich, Looney Tunes– Štýl.

V skutočnosti každý vstup na ovládači prináša krásnu animáciu, ktorá sa spája ako hodváb, bez ohľadu na to, ako rýchlo zaseknete tlačidlá. Myslite na to, že „takto vyzerá Mario, keď sa zastaví, takto vyzerá Mario, keď skočí“; Namiesto toho Wonder používa širší, organickejší rozsah animačných cyklov. Ak ste niekedy hrali hry ako Rayman Legends alebo Cuphead a pomysleli ste si: „Dang, prial by som si, aby Nintendo k tomuto priblížilo hru Mario,“ toto je určite podobný umelecký smer.

Ukážka Super Mario Bros
Obrázok: Nintendo

„Hra je animovaná“ neznie ako predajný argument prečítaný na stránke, ale vidieť ju osobne je už iný príbeh. V našom deme sme sa navzájom špliechali vodou z fontán, boli sme zasypaní meteorickými rojmi superhviezd a akosi aj napriek obmedzenému hraciemu času toho bolo viac. Odstránenie ostatných hráčov a zmrazených snímok v hre pre viacerých hráčov v skutočnosti vyhladzuje toľko vysmievanú funkciu z predchádzajúcich hier a ešte viac zvyšuje plynulosť hry.

READ  „Hrozná hudba a absurdita“: Predstavujeme Trombone Champ, novú obľúbenú videohru na internete | Hry

Mario Wonder sa cíti uspokojivo zakomplexovaný

Ak však umelecké smerovanie hry nestačí na to, aby vás udržalo v chode, tu je to, čo je ešte vzrušujúcejšie: Pod kapotou sa táto hra cíti obmedzenejšia než ktorákoľvek hra Mario za veľmi dlhú dobu.

To znamená, že plynulé animácie nie sú zaujímavé požadovaný, manévrovateľnosť hercov je technicky zložitejšia ako v mnohých 2D Mario hrách. Samozrejme, primárne využijete ‚Ľava‘, ‚Doprava‘, ‚Hore‘, ‚Dole‘, ‚A‘ a ‚B‘ a nikto nebude mať problém s pohybom zľava doprava. (Aspoň v našej ukážke bolo tlačidlo „B“ namapované ako tlačidlo skoku namiesto tlačidla A, čo je mätúce, ak to nie je vaša preferencia – hoci si myslíme, že to môžete zmeniť.) Ale z dobre zdokumentovaného obleku slona , drill-on-your- Od zapnutia hlavy až po každé špeciálne zapnutie, ktoré vás prinúti dostať sa k stenám úrovne, môžete ho ovládať s väčšími nuansami, než si spočiatku uvedomujete. .

Táto hra ponúka známy otočný skok inštalatéra, ktorý porovnáva Omp V porovnaní s pôvodom zo sveta Super Mario je iterácia New Super Mario Bros. K dispozícii je tiež vstavaná funkcia padáka pre okamžité ťahanie vo vzduchu, ak si to želáte.

Ukážka Super Mario Bros
Obrázok: Nintendo

Mariov vzdušný dupot je späť a dá sa doslova kedykoľvek zrušiť, čo vám umožní urobiť váš pasív ešte lepším. Dokonca aj Yoshi, ktorý má už tri desaťročia veľmi obmedzenú fyzikálnu sadu, sa v Marvel cíti nečakane pevný a rýchly v porovnaní s bežnou veselosťou v pomalších Yoshi hrách.

Prečo je to dôležité? Pre nových hráčov, alebo ak sa len snažíte prežiť nejaké šťastné chvíle, to naozaj nie je. Ale pre ľudí, ktorí radi posúvajú hry Mario na svoje limity, je to niekedy jeden z najľahšie hrateľných a najťažšie zvládnuteľných Nintendo titulov a dokáže veci ako rýchlostný beh ešte viac upraviť. Zložité. (Prosím, prosím, nemyslite si, že máme na mysli Super Mario Wonder, Super Smash Bros. Melee.

READ  Zoznámte sa s mužom, ktorý vytvoril najhoršiu videohru všetkých čias

Rozmanitosť je korenie

Ukážka Super Mario Bros
Obrázok: Nintendo Life

Ak ste ako my pri hraní hry New Super Mario Bros. U z roku 2012 alebo jej luxusného náprotivku Switch, v určitom momente ste si pomysleli: „Páni, táto oblasť Van Gogh, Starry Night je super cool!“ Možno vás napadli nejaké variácie toho.

Ak zistíte, že fáza maľovania je vrcholom tejto hry, Wonder používa podobný impresionistický umelecký štýl ako východiskový bod. Ak sa zvyšok hry nezmení v najzákladnejších trópoch Mushroom Kingdom pre sedem ďalších svetov, Super Mario Bros. Wonder má fantastický štart už počas prvej hodiny. Je vzrušujúce vidieť, ako blízko sa Nintendo blíži k návratu 2D dizajnu série k jej filozofickej Polárke: Prekvapenie, prekvapenie, prekvapenie!

Upozorňujeme, že niektoré externé odkazy na tejto stránke sú pridružené odkazy, čo znamená, že ak na ne kliknete a uskutočníte nákup, môžeme získať malé percento z predaja. Viac informácií nájdete v našej publikácii FTC.

Super Mario Bros. Wonder

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close