Technológie

Tak čo, máte radšej Zeldu: Breath of the Wild alebo Tears of the Kingdom?

Teraz, keď sa rýchlo blížime k ročnému výročiu hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, máme podozrenie, že mnohí z vás hru v tomto bode dokončili. Aj keď ste ešte nevyčistili zvyšné semená Korok, je spravodlivé predpokladať, že ste si hru užili dosť na to, aby ste sa rozhodli, ako bude na tom vedľa svojho predchodcu, Breath of the Wild.

Vezmite si napríklad Felixa, nášho milého tvorcu videí. Vo svojom najnovšom videu prezrádza, ako má po skúsenostiach z oboch hier radšej Breath of the Wild pred Kingdom Tears. Zachádza do podrobností o tom, prečo je to tak, preto vám odporúčame pozrieť si celú vec, aby ste plne porozumeli jeho úvahám. Obom hrám sme dali 10/10 na Nintendo Live a absolútne ich zbožňujeme z rôznych dôvodov.

Skutočne, už sme predtým písali, aby sme demonštrovali mnohé spôsoby, akými Kingdoms vylepšuje Breath of the Wild, ale znamená to, že je to celkovo lepšia hra? hmm…

Každý máme svoje preferencie, samozrejme. Chceme teda poznať ten váš. Ktorú hru Zelda s otvoreným svetom preferujete? Ste naklonení čistote, ktorú Breath of the Wild ponúka, alebo ste viac naklonení vychutnať si rozšírenú slobodu a experimentovanie, ktoré nájdete v Tears of the Kingdom? Dajte nám vedieť svoj názor vyplnením našej ankety a zanechajte komentár nižšie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close