Zábava

Takto sme ich ešte nevideli: plány Meghan a Harryho pomaly dochádzajú

Okrem nových aktivít a zaujímavých ambícií do budúcnosti si Meghan a Harry užívajú aj chvíle s priateľmi.

Dvojité rande v súkromnej časti reštaurácie

Boli pred pár dňami Meghan Markle a princ Harry na večeri s priateľmi Katherine McPhee a Davidom Fosterom v Santa Barbare. Okrem všetkých povinností, ktoré táto dvojica má, si našli čas aj na príjemné chvíle v kruhu blízkych priateľov. Meghan sa predviedla opäť v trendy outfite.

Večerali na terase, v samostatnej časti od všetkých, aby sa zabránilo nielen paparazzom, ale aj možnej vírusovej infekcii. Situácia v USA, ako aj na Slovensku, je dosť vážna, musia byť preto opatrní.

Meghan Markle, princ Harry

Fotogaléria

Meghan Markle, princ Harry

Zdroj: Profimedia

Podporovali ženy a dievčatá po celom svete

Meghan Markle sa hlási k feministkám a zaujíma sa o všetky problémy žien a dievčat na svete, pri príležitosti Medzinárodného dňa dievčat sa venovala aj otázke ich vzdelávania.

V minulosti podporovala Asociáciu univerzít Commonwealthu. Je to najstaršia medzinárodná sieť univerzít na svete a jej poslaním je propagovať a podporovať vysokoškolské vzdelávanie v prospech jednotlivcov a spoločností.

Harry ju v tejto iniciatíve podporuje a nedávno na počesť Medzinárodného dňa dievčat absolvovali rozhovor s aktivistkou za ľudské práva Malou Yusufzai o vzdelávaní dievčat po celom svete.

Meghan vyjadrila vďačnosť za to, že mala možnosť študovať od útleho veku a absolvovať univerzitu. V rozhovore spomenuli, že pre mnohých ľudí je vzdelávanie samozrejmosťou, ale je potrebné si uvedomiť, že pre ostatných je to luxus.

Rozhovor s aktivistkou za ľudské práva Malalou Yusufzai s Meghan Markle a princom Harrym

Fotogaléria

Rozhovor s aktivistkou za ľudské práva Malalou Yusufzai s Meghan Markle a princom Harrym

Zdroj: Profimedia

Okrem tejto iniciatívy sa zúčastnili aj Meghan a Harry podcastu Teenager Therapy, kde hovorili o uprednostňovaní duševného zdravia, odstránení stigmy okolo problému a o tom, ako môžeme všetci prispieť k zdravšiemu svetu.

READ  Gitarista Red Hot Chili Peppers zomrel

Hovorili tiež o tom, ako pandémia ovplyvnila životy mnohých. Ľudia sú izolovaní, chýba im spoločenský život a sú online s množstvom nebezpečných informácií.

Meghan povedala: “Všetci vieme, aké je to byť zranená, aké to je cítiť sa izolovane. Preto je dôležitá aj vaša činnosť, ktorú robíte v podcastoch. Ukážete ľuďom, že existuje niekto, s kým sa môžu porozprávať, a uvedomíte si, že nie sú sami. . “

Meghan mala na sebe tričko s Ruth Baderovej Ginsburgovej, ktorá nás nedávno opustila. Ruth zasvätila celý svoj život právu a 27 rokov bola tiež sudkyňou Najvyššieho súdu. Dosiahla veľké veci a navyše je tvárou moderného feminizmu.

Celý jej život a práca sú odrazom toho, že bojovala za nespravodlivosť, ktorá ženy sužuje už celé desaťročia. Meghan sa pozerá na prácu, ktorú Ruth urobila, a je pre ňu inšpiráciou.

Pomaly je to viac než isté – politické ambície

Je zrejmé, že Harry a Meghan sa rýchlo aklimatizovali, najmä Harry. Obaja našli oblasti záujmu, na ktorých pracujú a snažia sa v nich vzdelávať a rozširovať informácie.

Harry sa stal ekologickým aktivistom, pomáhal tiež rôznym organizáciám a ľuďom v núdzi. Vyzerá to, že ho našli podporu slabších. Meghan je stále feministka a bojuje za práva žien.

Meghan Markle, princ Harry

Fotogaléria

Meghan Markle, princ Harry

Zdroj: Profimedia

Popri týchto aktivitách sa začali venovať aj politickej sfére. Pred niekoľkými týždňami sa spolu rozprávali o dôležitosti amerických volieb a tiež o tom, prečo by ľudia mali ísť voliť.

Blízka priateľka kráľovského páru pre Veľtrh márnosti Povedala: “Jedným z dôvodov, prečo sa Meghan nechcela vzdať amerického občianstva, bolo to, že si chcela zachovať príležitosť ísť do politiky. Myslím si, že ak by sa Meghan a Harry niekedy vzdali svojich titulov, vážne by zvážila, či sa bude uchádzať o post. prezident, “uviedla Katie Nichol.

Princ Harry, Meghan Markle

READ  Meghan konečne má priateľov a nie žiadne! Čo to má spoločné so slávnym susedom?

Fotogaléria

Princ Harry, Meghan Markle

Zdroj: Profimedia

Obaja sa snažia využiť svoju pozíciu na to, aby viac hovorili s ľuďmi a informovali ich o veciach, ktoré považujú za dôležité a môžu zmeniť ľudské vnímanie a smerovanie sveta. Boli tiež zapojení do prípadu blacklivesmatter, kde sa niekoľkokrát rozprávali s ľuďmi a hovorili o rasovej nerovnosti.

V minulosti Meghan zažila nepríjemné prstovanie na vlastnej koži kvôli farbe pleti. Vie, aký je to pocit, keď je človek odložený stranou, a o to viac ju táto téma dojala.

Meghan Markle

Fotogaléria

Meghan Markle

Zdroj: Profimedia

Našli záľuby aj v iných oblastiach, ako si mohli na začiatku naplánovať. Uvidíme, kde sa svojou aktivitou prepracujú, ale Megan už asi nemá tendenciu k herectvu sa vracať. A podľa mnohých autobiografov Harry zdedil to dobré srdce po matke a ocitol sa v niečom obyčajnejšom – v podpore svojej ženy a v pomoci tým, ktorým sa ubližuje …

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close