Technológie

Takto vyzerá Asistent Google s Bardom v systéme Android

C. Scott Brown / Úrad pre Android

TL;DR

  • Google používa asistenta s Bardom pre telefóny s Androidom a práve sa objavili snímky obrazovky v akcii.
  • Tieto snímky obrazovky zobrazujú používateľské rozhranie, funkcie a nastavenia aplikácie.
  • Používatelia si môžu vybrať medzi klasickým Google Assistant a Bart s asistentom.

Google tvrdo pracuje na Google Bard, primárnej odpovedi na ChatGPT. V systéme Android sa Bart hlboko integruje s Asistentom Google, hoci ak chcete, stále môžete používať klasického Asistenta Google. Čakáme, kým Google sprístupní Asistenta s Bardom pre nás všetkých, no medzičasom sa dobre pozeráme na to, ako bude Asistent s Bardom vyzerať na Androide.

Dylan Roussel Bard zdieľal niekoľko snímok obrazovky Asistenta, ktoré ukazujú UX a rôzne funkcie vo vývoji.

Asistent Google s Bardom 1

Asistent s obrazovkou nastavenia Bard dáva používateľom vedieť, že Bard môže pomôcť s mnohými klasickými úlohami Asistenta. Vstupná obrazovka tiež ukazuje, ako sa Asistent s Bardom môže spojiť s aplikáciami Google, aby im ekosystém Google fungoval lepšie. Používanie Bard umožňuje Bardovi aktualizovať vaše údaje.

Posledná obrazovka zobrazuje zmenšené používateľské rozhranie pri volaní asistenta s Bardom a môžete ho získať vo svetlých a tmavých témach.

Asistent Google s časťou 2

Môžete mať zážitok bez rozptyľovania pri rozšírení na plné UX pomocou pravej šípky vo vyskakovacom okne. Asistent s Bardom vám dá návrhy, na čo ho môžete použiť, ale môžete ho použiť na akúkoľvek úlohu, ktorú píšete, hovoríte alebo dávate pokyny prostredníctvom fotografie.

Asistent Google s Bardom 3

Ak používate Asistenta s panelom v hornej časti akejkoľvek aktívnej aplikácie, zobrazí sa možnosť „“.Pridajte túto obrazovku.” kliknutím naň pripojíte snímku obrazovky aktuálnej obrazovky ku kontextu a potom požiadate asistenta AI, aby vykonal úlohu s týmito informáciami.

Asistent Google s časťou 4

Snímky obrazovky tiež zobrazujú rozšírenia Bart, ktoré pomáhajú asistentovi s Bartom získavať údaje z externých zdrojov.

Asistent Google s 5. časťou

Posledná sada snímok obrazovky poskytuje prehľad rôznych nastavení. Môžeme vidieť prepínanie medzi Asistentom s Bardom a Google Assistant a možnosť ovládať, či používať klasické funkcie Asistenta pri používaní Asistenta s Bardom. K dispozícii sú nastavenia pre rýchle frázy, kontext na obrazovke, rôzne klasické funkcie Asistenta a ďalšie.

Ako už bolo spomenuté, na používanie asistenta s Bardom na našich telefónoch s Androidom si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Všimnite si, že snímky obrazovky vyššie zobrazujú nevydanú verziu asistenta s Bardom. Konečný výstup môže vyzerať inak a mať inú funkčnosť.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close