Technológie

Terminátor: Survivor s otvoreným svetom mieri v októbri na Steam Early Access

Terminator: Survivors, predtým nepomenovaná hra Terminator s otvoreným svetom ohlásená vydavateľom Neganom na júl 2022, je späť s novým filmovým trailerom a dátumom vydania Steam Early Access 24. októbra tohto roku.

Terminator: Survivors vyvíja Negan Studio Milan, tím stojaci za motocyklovým pretekárom Rims Racing a TT Isle of Man: Ride on the Edge 3, a odohráva sa štyri roky po apokalyptickom súdnom dni predpovedanom v prvých dvoch filmoch o Terminátorovi.

Ako tí, ktorí prežili vyhynutie ľudskej rasy, hráči – konajúci sami alebo až s tromi priateľmi – sa musia „pokúsiť obnoviť nejaké zdanie spoločnosti vo svete, ktorý sa zdá byť pekelne odhodlaný zničiť vás a posledné zvyšky ľudstva“.


Terminátor: Preživší | Trailer Aftermath

Terminator: Survivors – The Aftermath Trailer.

Presnejšie povedané, hráči sa ocitnú v nebezpečnom post-apokalyptickom otvorenom svete pri hľadaní predmetov, zdrojov, informácií a iných preživších, keď vytvoria základňu operácií pre svoj rastúci tím.

„Ale nie ste sami,“ varuje dnešné oznámenie o zverejnení. „Stroje Skynetu vás budú neúnavne prenasledovať a súperiace ľudské frakcie budú bojovať o tie isté zdroje, ktoré najviac potrebujete.“

Existuje atmosféra, ak je do značnej miery bez svetla, Trailer Ak chcete ísť s dnešnou novinkou, ale očakávajte konkrétnejšie detaily Vydanie včasného prístupu Terminator: Survivors Steam Tento rok 24. októbra. Vydanie PlayStation 5 a Xbox Series X/S bude nasledovať „neskôr“.

READ  Vývojári Cyberpunk 2077 predvádzajú fiktívne vozidlá a približujú rôzne módne štýly

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close