Technológie

Twitter teraz testuje svoje hlasové chatovacie miestnosti podobné klubovni

Twitter začal testovať svoje vesmírne funkcie pre hlasové chatovacie miestnosti Prvýkrát to bolo oznámené minulý mesiac. V oznámení o teste spoločnosť uviedla, že veľmi malí používatelia budú mať možnosť vytvárať medzery, ale v zásade sa k nim môže pripojiť ktokoľvek – kto má kdekoľvek prístup, bude závisieť od používateľa, ktorý ich vytvoril.

Twitter načrtol, ako je pravdepodobnejšie, že prístup k skupinám, ženy z iných marginalizovaných komunít a ďalších miest budú zneužívané a obťažované pri pokusoch o pravidelné rozhovory založené na názore. Diskusie na fóre.

Vyzerá to ako veľké centrum striedmosti. Tvorcovia môžu určovať, kto môže alebo nemôže hovoriť vo vesmíre. V prvom vydaní sú obsiahnuté funkcie hlásenia a blokovania.

Priestorové rozhranie pre poslucháča.

Medzi ďalšie testované funkcie patria reakcie emodži, schopnosť zdieľať tweety na jednom mieste a „veľmi skorá verzia“ prepisu živého hlasu.

Snímka obrazovky s reakčnou funkciou na jednom mieste

Používatelia na jednom mieste môžu komunikovať s niektorými emodži, ktoré zobrazia ich profilový obrázok.

V súčasnosti sa zdá, že pripojenie k priestoru funguje iba z mobilnej aplikácie Twitter – pokus o pripojenie z webu vás vedie k chybe „Stránka sa nenašla“. Inak je potrebné povoliť integráciu periskopu, aby ste sa k jednej mohli pripojiť. Je to služba živého vysielania Twitteru Oznámil, že sa to uzavrieUvidí sa teda, ako Twitter plánuje zvládnuť technickú časť svojich hlasových rozhovorov, akonáhle Periscope zmizne.

READ  Miyazaki Eldon vypustil na krúžok veľké množstvo informácií • Eurogamer.net

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close