šport

Ukážka: Sloven Bratislava vs Ariz Limassol – Predpoveď, tímové správy, zostavy

SportsMall prináša ukážku štvrtkového súboja Európskej ligy medzi Sloven Bratislava a Ariz Limassol, vrátane predpovedí, tímových noviniek a možných zostáv.

Slovenská Bratislava Vitajte Aris Limassol na Slovensko vo štvrtok, ich prvý úsek európska liga Remíza kola play-off.

Oba tímy vypadli v kvalifikácii Ligy majstrov, no futbal v skupinovej fáze je zaručený, víťaz postúpi do druhej európskej súťaže a porazení postúpia do Európskej konferenčnej ligy.


Ukážka súťaže

© Reuters

Sloven Bratislava sa do série kvalifikovala po piatom víťazstve v Slovenskej superlige v Lige majstrov za sebou a 21. mieste v histórii, naposledy skončili so 69 bodmi z 32 zápasov.

Tým sa v prvom kvalifikačnom kole začal ich postup do skupinovej fázy európskej premierovej súťaže, kde postúpili s celkovým víťazstvom 3:1 nad Swifts Hesperan, kým sa v druhom kole stretli s bosnianskym Srinjskim Mostarom, kde zvíťazili tesne. ako Suberu Sharani Strelil jediný gól pri výhre 1:0 a doma postúpili 2:2. Alexander Gavrik Opäť Sharani.

Takýto výsledok je zaručený Vladimír WeissKontinentálny skupinový futbal v tejto sezóne a pokračovali vo svojej snahe urobiť to aj v Lige majstrov, keď sa stretli s Maccabi Haifa, ale Belazzi rýchlo zaostal a prehral 2:1 vo vlastnom zápase a klesol na 3. miesto. -1 porážka v Izraeli, s Marco ToličGól z 86. minúty bol len útechou.

Na pozadí tohto sklamania a relatívne pomalého štartu do ich novej domácej kampane, v ktorej remizovali svoje prvé dva zápasy a v polovici augusta získali vďaka gólom svoje prvé víťazstvo v Scalige. Nino Marcelli A Dikron ParzekyanSloven Bratislava sa teraz dvojzápasom obráti na Európsku ligu a využije domácu výhodu na postup do skupinovej fázy a štvrtkovú baráž.

Po historicky prvom cyperskom víťazstve v prvej lige Aries Limassol v minulej sezóne, ich návštevníci postúpili do úvodných kôl kvalifikácie Ligy majstrov, než sa v tomto volebnom období vzdali.

READ  IIHF - Tatarova taktika dominuje u Poliakov

Light Brigade ukončili pravidelnú sezónu na treťom mieste, šesť bodov za vedúcim APOELom, ale v šampionátovom kole zaplnili medzeru a na vrchole skončili s náskokom troch bodov, čím si zabezpečili jediné kvalifikačné miesto na najvyššiu kontinentálnu súťaž.

Videl taký povlak Alexej ŠipilevskijWinova strana preskočila prvé kvalifikačné kolo a namiesto toho nastúpila do druhého kola proti BATE Borisov a postupovala vo veľkom štýle, keď v prvom vyhrala doma 6:2. Yannick Komis Keď skončíte, stlačte ortézu Leo Bengtson, Jaden Montner A Marius Stepinski a A CD vši Vlastný cieľ.

Komis, Bengtsson a Stepinski sa vrátili do tabuľky, keď v druhom zápase zvýšili svoj náskok víťazstvom 5:3. Chevy Warren Babicka A KešuAle nedokázali postúpiť ďalej, pretože poľský Rakow Czestochowa nakoniec skončil vďaka celkovej porážke 3:1 v treťom kvalifikačnom kole a prežil prehru 2:1 v prvom zápase. Mihlali Mayambelaneskorý gól, po ktorom nasledovala domáca prehra 1:0.

Teraz s obnovenou sebadôverou vďaka gólom Montnera a Montnera, výhre 2:0 nad AEK Larnaca pri obrane domácej obhajoby titulu. Matija SpoljarićSzypilewski absolvoval vo štvrtkovom prvom zápase náročný výlet na Slovensko s cieľom zabezpečiť si pozitívny výsledok pred návratom domov na budúcotýždňový druhý zápas, aby mali veľkú šancu prvýkrát sa dostať do skupinovej fázy Európskej ligy.

Slovenská Bratislava Forma (všetky zápasy):

Forma Aris Limassol (všetky zápasy):

INZERCIA – OBSAH NIŽŠIE:


Skupinové správy

Sloven Bratislava postaví podobnú základnú jedenástku ako formácia 4-4-2, ktorú nasadili v druhom zápase v Maccabi Haifa minulý utorok. Kuram Kashia A Kenan Bajrik Dvojica by sa mala opäť stať partnerom v strede obrany, keďže v tomto volebnom období figurovala v každej minúte svojich šiestich kvalifikačných zápasov Ligy majstrov.

Pred nimi najstarší Juraj Guka Súčasťou by malo byť aj jeho miesto v strojovni Japa je veľkolepákedy Sharani Zuberu Po tom, čo v kvalifikácii dvakrát našiel sieť, bude opäť hľadať problémy na krídle.

READ  Roundup športových správ: Serena prešla Halepovým testom až do semifinále; Citipass vykresľuje Natalinu pomstu a ďalšie v Metsbourne

S Alexandrom Gavrikom, Dávid Strelec Maccabi viedlo proti Haife, hoci hráč Dinama Záhreb Marko Tolič mal určite nárok na štart po jeho góle z lavičky v tomto zápase.

Alexey Shibilevsky sa opäť pokúsi ukotviť útočiaci tím Auris Limassol, pričom vpredu bude hrať kľúčovú úlohu Yannick Komis, ktorý tentoraz strelil tri góly v štyroch kontinentálnych vystúpeniach, kým bývalý hráč Hellasu Verona Mariusz Stepinski povedie útok. Strelil tri vlastné góly.

Konkurencia je aj na ďalších útočných postoch, Mihlali Myampela, Xavi Babicka, Leo Bengtsson a Jaden Mantner sa tešia z úspechov v kvalifikácii Ligy majstrov, pričom druhý menovaný bol pri svojom ligovom debute v tabuľke s Madijou Spoljaric.

Karol Strusky Pridá sa kľúčový muž v strede poľa a jeden z nich Morgan Brown, Veľko Nikolič alebo Spoljaric, ked Steve Yago, Frances Broerson A Alex Moucketou-Moussound Všetci v tejto sezóne bojujú o to, aby začali na pozícii stredného obrancu, keďže Szypilewski opäť prešiel medzi trojkou a zadnou štvorkou.

Slovenská Bratislava Pravdepodobná štartovacia zostava:
Borgen; Pauschek, Kašia, Bajric, Lovat; Parsekyan, Kuka, Kankawa, Juberu; Gavrik, Tolík

Aris Limasol Možné počiatočné poradie:
les; Boakye, Moucketou-Moussounda, Yago, Caju; Struský, Hnedý; Montner, Komis, Bengtson; Stepinský


SM slová zelené pozadie

Hovoríme: Sloven Bratislava 2-2 Ariz Limassol

Vo štvrtok očakávame tesné stretnutie medzi oboma stranami s nástrojmi, ktoré si navzájom ublížia, a zatiaľ čo Ariz Limassol je smerom dopredu veľmi nebezpečný, slovenská strana vie, že potrebuje čo najlepšie využiť domácu výhodu a vidíme tento koniec. štvrtok.

Pre analýzu údajov najpravdepodobnejších výsledkov, skóre a ďalších informácií pre tento zápas kliknite sem.


Poznámka vyššie

Naši odborní tipéri partneri Sporida.com V tomto zápase sa očakáva viac ako 2,5 gólu. Kliknite tu Zistite, čo ešte predpovedajú pre túto hru a ich osvedčené futbalové tipy.Nad 2,5: Údaje

READ  Davisov pohár 2022: Indický tím ohlásený na zápas 1. svetovej skupiny proti Nórsku

ID:521858:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect13100:

Ukážky e-mailom

Pre získanie kliknite sem Herný krtkoDenný e-mail s ukážkami a predpovedami pre každú hlavnú hru!


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close