Hlavné správy

Útočník Kilmarnocku Kyle Lafferty sa snaží vzdať hold sestre gólom Severného Írska

Útočník Kilmarnocku Kyle Lafferty bude dnes večer nosiť brnenie kapitána Severného Írska – a bývalý útočník Burnley chce svoju sestru oslavovať.

Gillie Striker povedie svoju stranu proti USA a bude hľadať svoj prvý gól na medzinárodnej scéne od roku 2016. Bude to emotívna príležitosť pre sestru Sonia, ktorú opustila Burnley Forward, ktorá zomrela pred zápasom o euro vo svojej krajine. Finálna porážka Slovenska v novembri.

Emocionálna príležitosť pre bývalého útočníka Burnley. (Foto: David Fitzgerald / Sportsfile cez Getty Images)

Bol to posledný domáci zápas Severného Írska a teraz je Laferty dychtivá byť na ňu hrdá: „Bude to vždy ťažké.“ Nemyslím si, že sa niekto môže pripraviť na stratu milovaného človeka. Bol som si tak blízko so sestrou, bola to moja najväčšia fanúšička.

„Bolo pre mňa dôležité, aby som v tom čase bol na ihrisku, aby som ju zastupoval, a myslím si, že by chcela, aby som tam bol.“ Chýba ti niekto blízky a drahý, ale bol by som rád, keby som hrával futbal a každý zápas, ktorý idem von, na ňu myslím teraz a snažím sa jej strieľať góly.

„V nedeľu večer dúfam, že môžem ísť von a získať pre ňu cieľ. Vždy to bude ťažké, najmä keď moja mama a otec stratia jedno zo svojich detí, ale držíme sa spolu.“ Sme veľmi blízka rodina, vždy si navzájom pomáhajú a sú tu jeden pre druhého. Bude na mňa hrdá bez ohľadu na to, čo robím, ale mala by som byť na ňu hrdá. “

Hviezda Kilmarnocku sa jej snaží pridať hrdosť.

Hviezda Kilmarnocku sa jej snaží pridať hrdosť. (Foto Charles McQueen / Getty Images)

Teraz, keď je späť vo Veľkej Británii s Gillym, Laferty vie, že má pred sebou veľkú prácu na medzinárodnej a domácej scéne, a Gilly bojuje o prežitie v škótskej premiére:Starnem, ale stále sa snažím dostať do tímu s nejakou rolou.

READ  Miestna mama žijúca na Slovensku chcela svojmu starému ukrajinskému susedovi pomôcť – kúpila si teda letenku.

„Nezáleží na tom, koľko rokov som zapojený, hlad po hraní za vašu krajinu bude vždy bez ohľadu na to, v akom veku ste.“ Tommy Wright (manažér spoločnosti Kilmarnock) ma hrá a dáva mi herný čas. Vyšiel som a vystupoval s každým manažérom, ktorý mi verí.

„Som späť v Spojenom kráľovstve, mám blízko k svojej rodine, je to jej veľká časť a som šťastný, že som mimo ihriska, vedie ma to na moje najvyššie priečky. Sme vo deportačnej vojne, takže hranie je všetko. ““

NTOF teraz ponúka kanál YouTube s exkluzívnymi rozhovormi, diskusiou po zápase, podrobnou diskusiou a ďalšími – Lajknite a prihláste sa na odber a nenechajte si ujsť žiadne z našich videí.

Chcete nám povedať niečo o tomto článku?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close