Zábava

V prípade núdze ho ženy milovali: Dámy, je stále dosť sexi … Aha!

Goran Višnjić sa narodil 9. septembra 1972 v Chorvátsku. Ako dieťa získaval skúsenosti v divadle, neskôr v dospelosti získal za Hamleta niekoľko ocenení. Kameru debutoval v roku 1988 kontroverzným filmom Braća po mater. Ako 18-ročný vstúpil do armády, po skončení tejto etapy nastúpil na umeleckú školu v Záhrebe.

Potom si zahral v menších úlohách vo filmoch ako Vitajte v Sarajeve, Mierotvorca alebo Magická posadnutosť. Objavil sa aj v Madonninom klipe k piesni The power of goodbye.

Práve v prvom spomínanom počine si ho všimol producent Pohotovostných služieb, kde potrebovali vyplniť miesto po Georgovi Clooneym.

Goran Visnjic

Zdroj: Warner Bros.

Okrem známej série nakrútil Goran aj filmy ako Doctor Sleep či Spartacus. V roku 2005 bol jedným zo 4 finalistov výberu nového Jamesa Bonda. Neskôr sa stretol s Danielom Craigom, ktorý ho porazil, v snímke Muži, ktorí nenávidia ženy.

Čo sa týka jeho pohlavia, dokonca ho magazín People označil za jedného z najsexi mužov televízie a kedysi sa stal najsexi hercom, ktorý do USA pricestoval zo zahraničia. A stále vyzerá naozaj dobre.

Goran Visnjic

Zdroj: nbc

Goran Visnjic a Brenda

Zdroj: HULU

S hercovým menom však napriek tomu nedochádza k nijakým aféram. S manželkou Evou (pôvodné meno Ivana) sú moji od roku 1999 a majú spolu 4 deti – adoptované a vlastné.

READ  Kapitán Slovenska Hamšík ukončil reprezentačnú kariéru

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close