Technológie

Viram: Z ktorej krajiny pochádza agent Gekko?

Uverejnené: 6. marec 2023, 12:08 hod

Tu je Gekko, nový agent prichádzajúci do Valorantu, a z ktorej krajiny pochádza.

Gekko, agent 22, má debutovať vo Valorant 7. marca. On „“Zvolený spôsob, ako riešiť situácie, kontrolovať rohy, prechádzať miestami a sadiť hroty.Wright odhalil oficiálny trailer Gecka spolu s jeho schopnosťami; Môžete vidieť tu. Ak vás zaujíma, z ktorej krajiny gekončík pochádza, tu je vaša odpoveď.

Viram: Aká je národnosť gekona

Agent Gekko Valorant 22.
Gekko Valorants Agent 22. (Obrázok: Riot Games)

Gekko pochádza z Los Angeles, USA, hostiteľského mesta Valorant Champions 2023, kde bude korunovaný najlepší svetový tím Valorant.

Autor príbehu Valorant Joe Killeen je „„Cíťte sa ako postava prvej generácie, ktorej výchova bola formovaná spojením dvoch odlišných svetov: kultúrne dedičstvo ich rodičov a vplyvy ich rodného mesta.“ a oni“Keď sme sa rozhliadli po celom svete, pristáli sme na verzii tohto zážitku, ktorý je pre mnohých z nás oveľa bližšie k domovu: Los Angeles.

Los Angeles“„Je to mesto taviaceho kotla, kde sa stretáva mnoho rôznych komunít s prisťahovalcami a prvou generáciou prisťahovalcov,“ opísal ďalej Joe Killeen.Gekko budete môcť odomknúť tak, že splníte jeho agentskú zmluvu a potom budete jednoducho hrať zápasy a hráči s predplatným Xbox Game Pass ho dostanú 7. marca zadarmo.

Napísal Rabia Sayal

Rabia je herná a esportová novinárka zameraná na pokrytie počítačových a mobilných hier. Okrem toho, že je hráčom, miluje aj hru s číslami a je majstrom v matematike. Môžete ho kontaktovať cez Twitter @rabiasayal86.

READ  Ubisoft predvádza „príbehovú hru“ Skull and Bones v novom devstreame

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close