Hlavné správy

Vláda obnovuje zmluvu o údržbe mostov so Slovenskom

Medzinárodné vzťahy

Obrázok Shutterstock.com

Podľa štátneho tajomníka Thomasa Santa predložila maďarská vláda zákonodarcom návrh zákona na obnovenie predchádzajúcej dohody so Slovenskom o údržbe mostov spájajúcich tieto dve krajiny.

Návrh zákona by mal zahŕňať tri plánované mosty: medzi Trogelipalang (75 km severne od Budapešti) a Ibelske Predmosty; Ďalší halrhalom s Vrbovkou (90 km severne); Tiež tretí most pre chodcov a cyklistov je len medzi Tunagiliti (165 km severozápadne) a Toprohost, povedal Santa.

Očakáva sa, že mosty budú dokončené v roku 2023. Poznamenal, že výstavba ďalšieho mosta medzi Maďarskom a Slovenskom spájajúceho Ipolidamst (80 km severozápadne od Budapešti) a Klapu je vo výstavbe.

Podporte Budapeštiansky obchodný vestník

Urobiť časopis hodným mena je drahý biznis. Obchodné správy, spolupracujúce s vydavateľmi, redaktormi a reportérmi Budapest Business Journal, vám 27 rokov poskytovali spoľahlivé informácie, pravdu, presnosť a bez strachu a láskavosti.

Novinové spoločnosti na celom svete majú problém nájsť obchodný model, ktorý by im umožnil naďalej vyniknúť bez toho, aby bola ohrozená ich výkonnosť. V poslednej dobe niektorí ľudia testovali myšlienku zapojenia svojich najdôležitejších partnerov, svojich čitateľov.

Rovnakú príležitosť chceme ponúknuť aj našim čitateľom. Pozývame vás, pomôžte nám dodať potrebnú kvalitnú obchodnú žurnalistiku. Stlačte naše tlačidlo Podpora BBJ a môžete si vybrať, ako často a ako často nám budete zasielať svoje príspevky.

READ  Spojenci Slovenska požadujú rezignáciu predsedu vlády Igora Madoviča pre spor o ruské vakcíny

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close