Technológie

Vývojári prevodoviek sú unesení z novej generácie konzol

Ďalšia generácia konzol je za rohom. Čoskoro nás čaká už len mesiac s príchodom nových konzol Xbox Series X a PlayStation 5. Séria X bude konkrétne k dispozícii 10. novembra a PS5 o dva dni neskôr, 12. novembra. Vývojári pomaly začínajú skúmať nové hardvérové ​​špecifikácie.

Gearbox vydáva Godfall, úvodný titul pre PS5. Zakladateľ prevodovky Randy Pitchford hovoril o tom, čo môžeme čakať od novej generácie konzol Xbox Series X a PlayStation 5. Portál tiež poskytol informácie a rozhovor GameSpot.

„Som vždy veľmi nadšený, keď sa naskytne nová príležitosť urobiť krok vpred s novým hardvérom, technológiou a všetkým, čo sa dá vylepšiť. Myslím si, že zákazníci si skutočne uvedomia, aký zásadný rozdiel je v týchto nových konzolách. Je to neuveriteľné, „povedal.

Podľa neho je Generačný skok na PS5 a Xbox Series X je najväčší, aký sme kedy v histórii konzol videli. Dokonca vrátane skoku z 2D do 3D. „Zmení to spôsob nášho myslenia, každú našu skúsenosť.“

Bude vás to zaujímať

Pitchford tiež upozorňuje, že to bude v úvodných tituloch ťažké vidieť. Väčšinou sa jedná o porty alebo hry, ktoré sú prepracované od súčasnej generácie k nasledujúcej. Napriek tomu uviedol, že sa teší na Borderlands 3 na nových konzolách so zvýšeným rozlíšením a snímkovou frekvenciou.

Godfall, ktorý vyvíja Counterplay Games a vydáva Gearbox, prichádza 12. novembra s PS5. Hra je definovaná ako Looter-slasher, podobne ako v sérii Borderlands. Okrem toho by však nemali mať nič spoločné.

READ  Kyberbezpečnostný incident paralyzuje slovenský parlament - EURACTIV.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close