Technológie

Xbox's Pendiment funguje lepšie na PS5 ako Series X kvôli dočasnej chybe

Neočakávaným zvratom sa zistilo, že Pendiment v skutočnosti beží lepšie na PS5 ako Xbox Series X, kvôli chybe, ktorá umožňuje hre bežať rýchlosťou 120 snímok za sekundu. Táto funkcia je momentálne zakázaná z dôvodu chyby vo vlastnej konzole spoločnosti Microsoft, ale to bude opravené v pripravovanej oprave. Verzia PS5 hry vydanej spoločnosťou Microsoft teda dočasne funguje lepšie ako to, čo je dostupné na Xboxe – to je svet, v ktorom teraz žijeme.

Samozrejme, daný Pendiment je 2D hra s bočným rolovaním, ktorá sa hrá tak pomalým tempom, pričom schopnosť hrať pri 120 snímkach za sekundu namiesto 60 na hre nič nemení. Ide však o aktualizáciu, ktorú implementuje vývojár Obsidian Entertainment, a čoskoro bude k dispozícii na systémoch Xbox Series X – a pravdepodobne aj Xbox Series S.

Zverejnili sme naše Príloha recenzia PS5 Dnes sa zistilo, že je to „absolútna nevyhnutnosť“ vďaka pútavému príbehu a jedinečnému, krásnemu umeleckému štýlu. „Tajomstvo v srdci príbehu je presvedčivé, ale sú to malé momenty, ktoré nás zahrejú pri srdci; lámanie chleba s priateľmi, zdieľanie ich radostí a bolestí srdca, sledovanie života, ako sa míňajú generácie. Hranica dramatickej zmeny.“

READ  Xbox získava škótsky nádych s vlastným novým ovládačom Torton

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close