Zábava

Záhada slávneho páru sa zlomila: potrat v šiestom mesiaci!

Ikona tmavovlasého Hollywoodu však v súčasnosti vydáva knihu, v ktorej odhalila neuveriteľné množstvo informácií zo svojho súkromného života. Medzi nimi bola skutočnosť, že očakávali vytúžené dieťa so svojím bývalým manželom, ktorý bol o 16 rokov mladší. Pár sa rozpadol v roku 2011, ale rozviedli sa až o dva roky neskôr.

Dôvodom bola údajná nevera Kutchera, ale potom sa ukázalo, že ich vzťah utrpel ďalšiu veľkú ranu, a to, že prišli o dieťa. „Ashton a ja sme od začiatku vedeli, že chceme spolu dieťa, otázka bola, kedy. Otázka som sa dostala do rodičovstva s Bruceom, teraz som si chcela najprv vybudovať vzťah. Čakala som malé dievčatko. Rozhodli sme sa pre meno Chaplin Ray , “ herečka odhalila vo svojej knihe, kde uverejnila aj fotografiu s tehotným bruchom.

Demi Moore bola tehotná s Ashton Kutcher
Ashton Kutcher a Demi

Zdroj: SITA

Vo svojej knihe publikovala Demi fotografiu svojho tehotného brucha
Demi Moore

Zdroj: GMA

Po potratoch nasledovala rozchod a o niekoľko mesiacov neskôr začala Ashton chodiť s Mila Kunis. Dnes je jeho manželkou a matkou jeho dvoch detí. Porodila dcéru Wyatta a syna Dimitriho svojho úradujúceho kolegu. Demi sa však nepáči skutočnosť, že v knihe odhalila mnoho intimít zo svojho bývalého života s Kutcherom.

Aj keď sa obaja rozhodli, že nebudú komentovať informácie uvedené v publikácii, zdroj blízky významnému páru tvrdí, že zverejnené podrobnosti brunety z predchádzajúceho vzťahu jej manžela nie sú presne vkusom a podľa E! Mila bola úplne pobúrená. Stručne povedané, s Ashtonom sa hovorí, že držíme iba vedomosť, že táto „Cirkus čoskoro skončí“,

Ashtonova súčasná manželka Mila Kunis je údajne zúrivá z informácií.
Úradujúci kolegovia a manželia,

Zdroj: SITA

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close