Technológie

Záverečný adventný kalendár RPS 2022, 24. decembra

Dostali sme sa do posledného dňa nášho adventného kalendára RPS na tento rok! Za týmito dverami je naša skutočná hra roka. Najlepšia koza pre rok 2022. Bohužiaľ, za dverami je veľa netopierov, duchov, zombíkov, ach, myslím, že to vyzerá ako obrovská modlivka? Ako sa preboha cez toto všetko dostaneme?

Autor: Guľka sa stáva peklom, dámy a páni! Naša hra roku 2022 je Vampire Survivors!

Liam premenil tohtoročné výbery adventného kalendára do video formátu. Aký čas byť nažive!

Ed: All Hell Vampire Survivors je videohra perfektnej veľkosti, ktorú môžete konzumovať akýmkoľvek spôsobom! Rýchle zahryznutie predtým, ako vysadíte deti v Panto, dlhý sesh alebo v rohu knižnice po škole. Cieľ hry je jednoduchý: ovládate malého človiečika, ktorý z času na čas automaticky zaútočí, a musíte ho čo najviac chrániť pred nebezpečenstvom. Légie „škodlivých“ slizkých duchov a netopierov nahrádzajú obrích mantis lordov a kolosálnych minotaurov, keď hodiny tikajú.

Keď budete rozbíjať nepriateľov švihom svojej sekery, budete hromadiť drahokamy, ktoré vám poskytnú EXP a hotovosť do banky. A úrovne sú dodávané s EXP, ktoré vám dáva na výber vylepšenia. Uškodilo by vám užívanie cesnaku? Čarovný prútik? Dove z nejakého dôvodu ekvivalent Call of Duty Harrier? Tieto útoky sa hromadia a nakoniec ich skombinujete, takže tieto malé sekery sa môžu zmeniť na kruh kosákov alebo vaše ohnivé gule na plnohodnotný meteorický útok.

Predtým, ako podľahnete bahnu, môžete zarobené peniaze minúť na permanentné vylepšenia, vďaka čomu bude váš beh o niečo jednoduchší a pestrejší. Na výber je veľa úrovní a rôznych postáv, moja najobľúbenejšia je Prekliata knižnica, čo je v podstate dlhý tunel a žralok-muž, ktorý trasie čerešňové škrupiny. Vážne, je úžasné, že nám Pongle priniesol takú hru, ktorá si vyžaduje len toľko času, koľko chcete.

READ  Používatelia služby Freeview sa budú musieť znova pripojiť, aby si mohli zajtra otvoriť nový kanál



Zbesilý boj s nepriateľmi rastlín v hre Vampire Survivors


Farebná explózia násilia na snímke obrazovky Vampire Survivors.


V knižnici v hre Vampire Survivors je bojovník obklopený príšerami

Alice0: Vampire Survivors je jedným z mojich obľúbených Early Access zážitkov. Po zatĺkaní otvorov a počiatočnom výbuchu násilia ma každých štrnásť dní zavolali späť, aby som skontroloval novú postavu alebo úroveň, tajomstvo alebo niečo také. krásne. Akých sladkých jedenásť mesiacov miernych prechádzok obscénnym vetrom.

Ollie: Vampire Survivor nemusí mať špeciálne miesto v srdci každého, ale je to špeciálna hra, nepopierateľne. Jasné, je to fidget spinner. Povedal som to svojim kolegom v búrlivej diskusii na Slacku o tom, ktorá je hra roka – toto alebo Elton Ring. Ale je to fidget spinner, ktorý hovorí: „Aha, čo je toto?“ Doprajte svoj súkromný priestor zástupom vlkov každých 30 sekúnd. Robí to tak Najlepší Fidget spinner.

Tiež sa môžem hrať so svojou mačkou a hladkať ju. Takže je to hodná hra roka.

Liam: Spája Eltonov prsteň cesnak a viacero kópií Nového zákona, aby vytvoril nepreniknuteľné silové pole, ktoré roztápa kostry? Myslím, že nie. GOTY.


Pekelné guľové peklo na snímke obrazovky Vampire Survivors.

Rachel: Nemôžem zastaviť túto hru. Ovládlo to môj život. Nemôžem prestať stíhať ten pocit, keď sa cez hordu príšer presekám ako horúci nôž maslom.

Alice Bee: ako som Fidget spinnery v skutočnosti plnia veľmi dôležitú funkciu pre veľa ľudí, povedal Ollie. Metafora sa príliš nerozťahuje, pretože fidget spinnery neudierajú o zem blesky a nerozkladajú mäsožravé rastliny každé 3,2 sekundy. Vampire Survivors vyvažuje množstvo zábavy a kreativity a skvelý zážitok maximálne za pol hodinu.

Už som bol v tíme BATSBATSBATS, ale Graham, ktorý potichu RPSed a objavil sa v našom chate ako Banquov duch, poukázal na to, že Vampire Survivors oživili žáner a myslím, že položil palec na váhu a hlasoval. Je to zdravý rozum. „V tomto ohľade je to Dark Souls z roku 2022 videohier, zatiaľ čo Elton Ring je Dark Souls 3 z roku 2022 videohier.“ (Až na to, že napísal „videohry“, pretože je jedným z tých ľudí). To je, samozrejme, úplne správne. Ale väčšinou som hlasoval za Vampire Survivors, pretože je to také zábavné.

READ  Tento stealth gamecube mod vám umožní hrať s akýmkoľvek bluetooth ovládačom

Catherine: Ešte musím uniknúť z kola Vampire Survivors. Cesnak je nepreniknuteľná stena dýchania Určite si zaslúži vytúženú korunku GOTY. Ľúbim ťa, choď.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close