Technológie

Zoznámte sa s novými moto g9 plus a moto e7 plus

Tieto zariadenia vám poskytnú to najdôležitejšie – všetko, čo chcete

Nová generácia smartfónov spoločnosti Motorola poskytuje výkon v každom smere a posúva spotrebiteľskú skúsenosť na ďalšiu úroveň kombináciou všetkého, čo chcete, so skvelými zariadeniami. Potrebujete profesionálny kamerový systém, lepší výkon, masívne batérie a väčšie displeje? Získate to s našimi najnovšími prírastkami – motocykel g9 plus a motocykel e7 plus.

Chcete silné moto g? Máte to: zoznámte sa s novým motom g9 plus

Poslaním našej rady moto g je poskytovať prvotriedny zážitok pre každého. Na základe poznatkov spotrebiteľov sa vždy zameriavame na to, na čom vám najviac záleží. motocykel g9 plus prichádza s najväčším skokom z jednej generácie na druhú – neuveriteľný výkon, 64 MPx kamerový systém, masívna 5 000 mAh batéria a najväčší displej na moto g telefóne, 6,8-palcový displej Max Vision FHD +.

motocykel g9 plus Je vybavený hlavným fotoaparátom so 64 MPx snímačom s technológiou Quad Pixel a režimom nočného videnia, ktorý zachytí všetky vaše spomienky za akýchkoľvek svetelných podmienok. Okrem toho sa môžete spoľahnúť, že ultraširokouhlý objektív zachytí svet presne tak, ako ho vidíte na fotoaparáte Macro Vision, ktorý vás priblíži k predmetu štyrikrát viac ako štandardný objektív na snímanie jemných detailov alebo snímač hĺbky. ktoré vám pomôžu nasnímať profesionálne vyzerajúce portréty.

Špičkové možnosti umelej inteligencie procesora Qualcomm® Snapdragon ™ 730G, ktorým je vybavený motocykel g9 plus poskytujú ohromujúce fotografie, vylepšenú hrateľnosť a optimalizovaný výkon. Telefón má o 57% rýchlejší výkon1 ao 20% lepšia energetická účinnosť.2

motocykel g9 plus má najväčší a najprepracovanejší displej, aký kedy v zariadeniach moto g získal, pýši sa 6,8-palcovým displejom FHD + Max Vision s technológiou HDR10, ktorý vám poskytne skutočné farby so zlepšeným jasom a kontrastom pre úžasný a zábavný zážitok. Telefón je dodávaný so 128 GB vstavaným úložiskom, takže máte dostatok miesta pre fotografie, filmy, piesne, aplikácie a hry. A s kartou microSD môžete svoje úložisko kedykoľvek rozšíriť o 512 GB.3

READ  Kriketári Satyan a Manika vstupujú do druhého kola WTT Budapešť

Výkonná batéria s kapacitou 5 000 mAh v palcoch motocykel g9 plus poskytuje výdrž batérie dva dni na jedno nabitie.4 Počúvajte hudbu 147 hodín, sledujte videá 19 hodín alebo prehliadajte webové stránky 14 hodín. A keď potrebujete rýchlo nabiť batériu, nabíjačka TurboPower ™ 30 vám poskytne 12 hodín napájania za menej ako 10 minút nabíjania.5

Výkonný fotoaparát za úžasnú cenu: nový moto e7 plus

Náš záväzok k výnimočnej hodnote a dôveryhodný mobilný zážitok posúvame na úplne novú úroveň s novým smartfónom radu e, ktorý prekonáva všetky ostatné telefóny vo svojej triede. S motocykel e7 plus Predstavujeme prvý systém duálnych fotoaparátov s rozlíšením 48 MPx6 a masívna 5 000 mAh batéria, vďaka ktorej ponúkame najlepší zážitok z ponuky moto e.

motocykel e7 plus prichádza s vynikajúcim duálnym fotoaparátom s rozlíšením 48 MPx6. Senzor hĺbky vám umožní hrať sa s hĺbkou ostrosti pridaním krásneho efektu rozostrenia na vaše portréty a technológie Quad Pixel a Night Vision ponúkajú lepšiu citlivosť pri slabom osvetlení.

Telefón je napájaný z veľkej batérie s kapacitou 5 000 mAh, takže na jedno nabitie môžete fotografovať, pozerať videá a prehliadať web viac ako dva dni.4 A čo sa týka rýchlosti, s motocykel e7 plus s výkonným procesorom Snapdragon 460 si môžete vychutnať o 50% rýchlejší výkon ako predchádzajúca generácia moto e, vďaka čomu je snímanie vašich najlepších fotografií ešte jednoduchšie.

6,5-palcový displej Max Vision HD + má pomer strán 20: 9 a veľký pomer obrazovky k telu pre optimálne sledovanie. Hry, filmy a videohovory sú na ultra širokouhlom displeji oveľa zábavnejšie.

svojho osobného pomocníka priamo na dosah ruky

Vieme, aké cenné je pre našich spotrebiteľov rýchly a ľahký prístup k Asistentovi Google. Preto pracujeme motocykel g9 plus a motocykel e7 plus zjednodušené špeciálnym vyhradeným tlačidlom Google Assistant umiestneným na bočnej strane telefónu. Teraz máte svojho osobného asistenta vždy poruke – stačí stlačiť tlačidlo a povolíte hlasové ovládanie. Získate tak všetky odpovede a pomoc, ktoré potrebujete.

READ  Halo Infinite Multiplayer sa pripája k Bungie v maratóne vlajkovej lode

Moje používateľské rozhranie a softvér

V prípade oboch zariadení pokračujeme v našom záväzku poskytovať zákazníkom najčistejšiu verziu operačného systému Android. Neexistujú žiadne neohrabané softvérové ​​skiny, žiadne duplicitné aplikácie – iba Android ™. Dodáva sa s aplikáciou Moje užívateľské prostredie, ktorá obsahuje všetky vynikajúce Moto zážitky, ktoré zákazníci spoznali a milujú, ako aj množstvo nových prispôsobiteľných funkcií. V prostredí Moje užívateľské prostredie môžu používatelia dokonca vytvárať svoje vlastné témy, písma, farby, tvary ikon a animácie čítačiek odtlačkov prstov, vďaka čomu je ich telefón jedinečný.

Cena a dostupnosť

motocykel g9 plus je teraz k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 269 EUR.

motocykel e7 plus je teraz k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 149 EUR.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close