Technológie

10 chýb, ktorým sa v Zwifte treba vyhnúť

Halová cyklistika sa za posledné desaťročie veľmi zmenila. Preč sú dni pozerania do steny, keď sa trestáme na turbo trenažéri.

Teraz môžeme objavovať nové svety a jazdiť s ľuďmi z celého sveta. Všetko z (pohodlia) našich obývačiek.

Toto všetko bolo umožnené rozšírením aplikácií pre indoor cycling, no žiadna nie je taká populárna ako Zwift. Online platforma sa stala populárnou medzi amatérskymi aj profesionálnymi jazdcami a po jej virtuálnych svetoch možno kedykoľvek nájsť tisíce cyklistov.

Či už sa chcete pripojiť k tejto online komunite alebo už ste jej súčasťou a chcete zlepšiť svoje zážitky z bicyklovania v interiéri, existuje niekoľko bežných chýb Zwiftingu, ktorým by ste sa mali vyhnúť.

Čo je Zwift?

Zwift je online tréningová platforma, ktorá prenáša jazdcov z ich obývačiek do virtuálnych svetov.

Jazdci sa môžu jednoducho rozhodnúť preskúmať tieto svety – a keďže celkovo je ich 12, je toho veľa na preskúmanie – alebo sa môžu zúčastniť pretekov, zapojiť sa do skupinových jázd alebo si vybrať z rozsiahlej cvičebnej knižnice Zwift. Bez ohľadu na to, aký typ jazdca ste, Zwift vás pokryje a táto platforma spôsobila revolúciu v tréningu v hale.

Pre každého, kto používa aplikáciu opísanú ako „Zwifter“ alebo „Zwifting“, vyvolala táto aplikácia veľa rozruchu okolo svojho názvu, čo svedčí o jej popularite.

Od svojho vydania v roku 2014 sa Swift rozšíril aj do hardvéru a teraz ponúka rad Smart Turbo Trainerov. Najnovšia edícia radu, Swift Hub One, pomohla urobiť tréning v hale dostupnejším ako kedykoľvek predtým so Swift Coke. Používa virtuálne radenie a je kompatibilný s väčšinou 8-12-rýchlostných bicyklov.

Ako sa zlepšiť v Zwifte

Dúfame, že ste už začali s našou príručkou pre začiatočníkov k Zwiftu, no využívate zo svojho inteligentného trénera a skúsenosti so Zwiftom maximum?

READ  Získajte svoj Funky Kong s týmto albumom Donkey Kong Country Ska

Bývalý profesionálny cyklista a GCN Moderátorka Manon Lloyd je veľkou fanúšičkou Swift – „Milujem Swift, je to skvelý spôsob, ako sa zabaviť, získať kondíciu a presadiť sa mnohými spôsobmi“ – preto sme ju požiadali, aby sa podelila o svoje chyby a veci, ktoré by mala robiť, keď začínate. . Sledujte svoje prvé jazdy vo virtuálnych svetoch Zwift.

Vyvarujte sa týchto 10 rýchlych chýb a budete trénovať lepšie, jazdiť rýchlejšie a posunúť sa v rebríčku v krátkom čase Preteky a podujatia Zwift.

Potrebujete ďalšiu pomoc alebo inšpiráciu pre indoor cycling? Ultimate Guide to Indoor Cycling od GCN vám prináša rady a návody na všetko od techník turbotréningu až po tréningy.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close