Technológie

12 hier, ktoré vám pomôžu lepšie

Obrázok: Nespavosť

Ak chceš: FPS hra bez humoru a experimentálnych zbraní
Hrateľné: Odpor 3 Streamovateľné cez PS Plus. Anti: Pád človeka Uzamknuté na PS3 (Disky sú na eBay veľmi lacné)

PS3 mala veľa strieľačiek, ktoré by som absolútne zaradil medzi skryté skvosty. Kilzon, SOCOMDruhá iterácia Metal Gear OnlineA to Odpor trilógia. Tieto mimozemské strieľačky od Insomniac nedosiahli masovú príťažlivosť Haló Alebo Call of dutyAk chcete strieľačku s arzenálom excentrických zbraní, ktoré dobre využívajú sekundárne palebné funkcie, určite stoja za váš čas.

Prvý a tretí zápas budú veľmi tesné Vysoko v živote Keďže máte prístup ku všetkým svojim zbraniam cez zbraňové koleso (druhé Odpor Hra to urobila tradičnejšie, Haló– dostrel dvoch zbraní). Najmä tretí príbeh má dosť „meh“ príbeh a čo by som považoval za kyslý koniec trilógie, ale je najmodernejší zo všetkých a má veľa zábavných momentov.

Niektoré unikátne zbrane sú Auger, ktorý strieľa náboje, ktoré prechádzajú cez fyzické steny ako primárny oheň a štít ako sekundárny. Bullseye vám umožňuje označiť nepriateľa šípkou, ktorá umožňuje, aby vaše strely smerovali priamo na cieľ, čo znamená, že môžete strieľať aj za rohy. Herná ostreľovacia puška má sekundárnu funkciu, ktorá spomaľuje čas, takže môžete perfektne zoradiť headshoty.

Odpor Nič naozaj vtipné, ale je to zábavná strieľačka s takými všestrannými zbraňami, aké sme videli. Vysoko v životeJe ich oveľa viac.

READ  Epic Release Dave Tools na umožnenie krížového hrania medzi Steamom a Epic Games Store

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close