Technológie

Hranie vlastným tempom s priateľmi | Hackaday

Jednou z najlepších častí hrania je hranie s priateľmi, ale často to vyžaduje, aby všetci zúčastnení mali rovnako drahý hardvér. Takmer každý už má počítač s prehliadačom, ak však chcete hrať online s priateľmi, ktorí nemajú herný stroj ako vy, vďaka tomuto projektu môžu teraz hrať otvorením webového prehliadača. bol pozvaný Vyčísliť.

Existujú však určité požiadavky, aby to fungovalo. Aspoň jedna osoba musí mať počítač s GPU na spustenie kontajnera Docker, ktorý je hostiteľom hry, ale akonáhle to urobíte, môže sa k nemu pripojiť a hrať ktokoľvek s prehliadačom. Celý projekt je open sourceA keďže ide v súčasnosti o veľmi mladý projekt, podporuje iba GPU AMD a Intel, ale má veľmi intuitívne používateľské rozhranie a niektoré funkcie, ako je umožnenie rôznych herných zariadení a podpora streamovania hier na Twitch a YouTube.

Hostenie vlastného herného servera je bežné v niektorých hrách, ako je Minecraft, ale sme nadšení, že tento nápad postúpil na ďalšiu úroveň. Takého ambiciózneho sme ešte nevideli Keďže sme všetci hovorili o cloudových hráchAle tentoraz môžeme hry hostiť na vlastnom hardvéri.


READ  Hra sa odvíja od vzácnej nepublikovanej planéty dinosaurov planéty divokej pre N64 • Eurogamer.net

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close