Zábava

2. séria Zaklínačov by sa mala obnoviť koncom tohto leta na Slovensku a v Českej republike

Henry Cavill a zvyšok obsadenia a štábu Netflixu Kúzelník, bosorák Po tom, čo bola produkcia druhej série hitu zastavená z dôvodu globálnej pandémie koronavírusu, natáčanie bude pokračovať koncom tohto leta v Českej republike a inde.

Podľa tohtotýždňového Product Weekly Kúzelník, bosorák Natáčanie 2. sezóny bude pokračovať od 3. augusta. Natáčať sa bude v londýnskych Arborfield Studios a na mieste na Isle of Skye (Škótsko), na Slovensku av Českej republike.

Podrobnosti o tom, na ktorých miestach v Česku a na Slovensku možno nakrúcať, zatiaľ nezverejnili.

Očakáva sa, že nakrúcanie sa najskôr obnoví v londýnskych štúdiách v lete alebo začiatkom jesene a potom sa presunie do lokalít v Českej republike a na Slovensku.

sa vyrába Kúzelník, bosorák Sezóna 2 pôvodne začala v Londýne vo februári, ale bola rýchlo vykoľajená v dôsledku pandémie koronavírusu. Hoci bolo pôvodne naplánované, že sa na streamovaciu platformu Netflix dostane koncom roka 2020, vydanie sa teraz posunulo späť na rok 2021.

Christopher Hivju je nový herec, ktorý stvárnil Tormunda Giantspanea na HBO hra o trónyPočas pandémie mu diagnostikovali Covid-19, ale úplne sa zotavil.

1. sezóna Kúzelník, bosorák, na motívy poľskej série románov Andrzeja Sapkowského a populárnych videohier, ktoré nasledovali, sa nakrúcalo prevažne v Maďarsku a niektoré lokačné práce sa robili aj na Slovensku. České lokality budú debutovať v sezóne 2.

In Kúzelník, bosorák, v hlavnej úlohe s Henrym Cavillom, Geraldom z Rivie, zabijakom démonov, ktorý cestuje do stredovekých krajín a hľadá odmenu. Anya Salotra a Freya Allen hrajú Yennefer a Siri ako čarodejnice a milostné záujmy.

Zatiaľ čo prvá sezóna skákala tam a späť cez viacero časových línií, showrunneri oznámili, že druhá sezóna bude prezentovaná lineárnejším spôsobom.

Vydané na konci prvej sezóny 2019 Kúzelník, bosorák Jedna z najsledovanejších a najlepšie hodnotených pôvodných sérií Netflixu za posledný rok.

READ  Newcastle 0:1 Borussia Dortmund: Gól Felixa Nmechu odovzdal Toonovi prvú prehru v Lige majstrov v sezóne | Futbalové správy

Kúzelník, bosorák Jedna z niekoľkých významných televíznych relácií v Českej republike, ktorá bola odložená v dôsledku globálnej pandémie koronavírusu.

Je to Marvel Falcon a Winter solider Natáčanie sa začalo mimo Prahy v marci, no čoskoro bolo zrušené kvôli šíreniu koronavírusu v Európe.

Miestne výhonky v druhej sezóne Karnevalový rad a epické fantasy série Koleso času Obe boli prerušené pandémiou koronavírusu; Natáčanie na oboch by sa malo obnoviť toto leto.

Filmovú produkciu v Českej republike sa podarilo obnoviť od polovice mája pre nízky počet prípadov Covid-19 v krajine.


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close