Hlavné správy

2021–23 Euro Pod 21s Žrebovateľnosť | Do 21 rokov

Vo štvrtok 28. januára sa uskutočnil kvalifikačný žreb európskych šampionátov hráčov do 21 rokov 2023 UEFA.

53 tímov bude od marca bojovať o konečných 14 miest s hostiteľmi Gruzínska a Rumunska vo finále.

2021–23 Euro do 21 rokov, čerpanie oprávnenosti

Skupina A.: Chorvátsko *, Rakúsko, Nórsko, Fínsko, Azerbajdžan, Estónsko

Skupina B: Nemecko *, Poľsko, Izrael, Maďarsko *, Lotyšsko, San Marino

Skupina c: Španielsko *, Rusko *, Slovensko, Severné Írsko, Litva, Malta

Skupina d: Portugalsko *, Grécko, Island *, Bielorusko, Cyprus, Lichtenštajnsko

Skupina e: Holandsko *, Švajčiarsko *, Bulharsko, Wales, Moldavsko, Gibraltár

Skupina f: Taliansko *, Švédsko, Írska republika, Bosna a Hercegovina, Čierna Hora, Luxembursko

Skupina G: Spojené kráľovstvo *, Česká republika *, Slovinsko *, Albánsko, Kosovo, Andorra

Skupina H: Francúzsko *, Srbsko, Ukrajina, Severné Macedónsko, Faerské ostrovy, Arménsko

Skupina I.: Dánsko *, Belgicko, Turecko, Škótsko, Kazachstan

Nakreslite podrobnosti

  • Spoluhostitelia Gruzínska a Rumunska sa kvalifikujú priamo do finále v júni / júli 2023.
  • Na základe tankov Systém hodnotenia koeficientov.
  • Tento žreb rozdelil tímy do skupín po šesť a osem.
  • Každý tím má tím z každého banku okrem skupiny I, ktorá nemá tím z Bot 6.
  • Tímy budú hrať od marca 2021 do júna 2022.
  • Všetkých deväť víťazov tímov sa kvalifikuje priamo do najlepšieho finále druhých miest (bez započítania výsledkov do šiestych tímov).
  • Ďalších osem vicemajstrov bude hrať v zostávajúcich štyroch finále v septembri 2022.

Nakreslite hrnce

Hrniec 1: Španielsko *, Nemecko *, Francúzsko *, Anglicko *, Taliansko *, Dánsko *, Portugalsko *, Holandsko *, Chorvátsko *

Hrniec 2: Rakúsko, Poľsko, Švédsko, Česká republika *, Belgicko, Rusko *, Srbsko, Švajčiarsko *, Grécko

READ  Priemyselná produkcia Slovenska v máji stúpa

Hrniec 3: Slovensko, Island *, Ukrajina, Slovinsko *, Írska republika, Izrael, Nórsko, Bulharsko, Turecko

4. hrniec: Škótsko, Severné Macedónsko, Bosna a Hercegovina, Wales, Severné Írsko, Fínsko, Maďarsko *, Bielorusko, Albánsko

Hrniec 5: Čierna Hora, Kosovo, Litva, Kazachstan, Moldavsko, Cyprus, Faerské ostrovy, Azerbajdžan, Lotyšsko

Hrniec 6: Luxembursko, Arménsko, Malta, Andorra, Estónsko, Gibraltár, Lichtenštajnsko, San Maríno

Celý postup žrebovania

Na základe výsledkov výkonného výboru UEFA platných počas žrebovania nebolo možné do rovnakej skupiny vyžrebovať nasledujúcu dvojicu tímov:

  • Arménsko a Azerbajdžan
  • Gibraltár a Španielsko
  • Bosna a Hercegovina a Kosovo
  • Kosovo a Srbsko
  • Kosovo a Rusko
  • Rusko a Ukrajina

* Konkuruje Rumunsku v 21 finále do 20 rokov v Maďarsku a Slovinsku

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close