Technológie

25% zľava na OLED televízory v povianočnom výpredaji LG

Ak ste zmeškali minulomesačné epické ponuky OLED TV, mám dobré správy. Veľkolepé povianočné zľavy LG na niektoré z našich obľúbených televízorov na rok 2023.

Práve teraz môžete získať Až 25 % zľava na vybrané OLED televízory na LG.com. Niektoré z našich obľúbených modelov v predaji zahŕňajú B3, C3 a G3.

Možno si myslíte, že 42-palcový model je ľahké pre jeho veľkosť zamietnuť, ale 42-palcový LG C3 OLED je dokonalou alternatívou k niektorým z najlepších herných monitorov na trhu. Je dostatočne malý, aby sa zmestil na stôl primeranej veľkosti, a zaberá podstatne menej miesta ako brilantná (ale obrovská) monštruóznosť monitora. Samsung Odyssey OLED G9. Pokiaľ ide o špecifikácie, C3 má štyri porty HDMI 2.1, ktoré podporujú signál 4K až do 120 Hz. Má tiež herné funkcie ako G-Sync, FreeSync Premium a Auto Low Latency Mode (ALLM).

Ak chcete veľký televízor, The 55-palcový 4K OLED televízor LG B3 za 1 199 dolárov Tiež zabijácky obchod. Aj keď ide o model základnej úrovne, stále je to skvelý balík, ak si chcete kúpiť svoj prvý OLED televízor bez toho, aby ste museli zaplatiť.

Medzitým, 55-palcový 4K Smart TV LG G3 zlacnel o 500 dolárov na 1 999 dolárov. V našej recenzii LG G3 táto súprava poskytuje úžasný jas a úžasnú kvalitu obrazu. Vďaka znižovaniu cien LG môžete získať 55-palcový model za menej ako 2 000 dolárov.

READ  Elite Dangerous Update 15 pridáva novú loď Targoid a pešie misie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close