Technológie

25 % zníženie ceny na čierny piatok na televízoroch Sony Bravia OLED

Televízory OLED od Sony sú jedny z najlepších na trhu a model A75L ponúka skalopevné rozlíšenie 4K, ktoré vyzerá ešte lepšie v tomto obchode, ktorý vás bude stáť 500 dolárov za 65″ model a 300 dolárov za 55″. .

Tu je prehľad Sony Bravia A75L. Tento set vyšiel pred pár týždňami ako náhrada za Bravia A80L a je to úplne fantastický displej na filmy, šport, hry alebo čokoľvek iné. Technológia Cognitive Processor XR od Sony vám poskytuje nádhernú kvalitu obrazu, hlboké odtiene čiernej a prirodzené farby s plynulým pohybom. Podpora HDMI 2.1 znamená, že herné konzoly môžu zobrazovať obnovovacie frekvencie zodpovedajúce obrazovke. Navyše funguje dobre s PS5 vďaka funkciám Auto HDR Tone Mapping a Auto Gen Picture Mode. Acoustic Surface Audio premení celú obrazovku na virtuálny reproduktor pre pohlcujúci zvuk. Je to dobrý balík na všetko, čo potrebujete urobiť.

A75L je identický s A80L, okrem niekoľkých vecí, na ktoré sme poukázali vyššie a ktoré z neho robia hviezdny 4K televízor, a to aj za maloobchodnú cenu. Z neznámych dôvodov však Amazon aj Best Buy majú práve teraz výrazné zľavy na súpravy, pričom obe súpravy majú zľavu celých 25 %. Sú to smiešne lacné ceny a teraz na ich získanie nemusíte použiť kupón.

Ak nechcete nakupovať na Amazone, Best Buy má sadu 1 500 dolárov za 65″ sadu. Kedysi to bola exkluzívna ponuka pre členov Best Buy Plus alebo Best Buy Total, ale odstránili ju a dôvod niektorí ľudia zvýšili cenníkovú cenu 600 dolárov, aby si mysleli, že dostávajú ešte lepšiu ponuku.“ Už teraz je to veľký problém, nemusíte robiť nič, aby ste nás oklamali.

READ  Round Up: Recenzie sú v Pac-Man World: Re-Bag

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close