Technológie

DF InDirect je nová relácia určená len pre priaznivcov – tu je ukážka

The Program podpory digitálnej zlievárne sa opäť rozrástla s príchodom úplne nového programu exkluzívneho pre priaznivcov. Je to spoločník DF priamo – veselo nazvané DF's Direct – a jeho pôvodný formát by mal byť rozpoznateľný pre divákov/pýtajúcich sa našej týždennej relácie, keďže ide o rozšírenie nášho existujúceho segmentu Supporter Q+A. Šou je k dispozícii všetkým priaznivcom na všetkých úrovniach a je možné si ju pozrieť alebo vypočuť už teraz – a na tejto stránke je malá ukážka.

Myšlienka InDirect vznikla vďaka obrovskému množstvu skvelých otázok podporovateľov, ktoré dostávame každý týždeň. Pravdou je, že v hlavnej relácii (ktorá už trvá dve hodiny) dostaneme príliš veľa odpovedí a niektoré otázky si vyžadujú trochu výskumu, kým na ne budeme môcť odpovedať. To je prípad vzorky nižšie – podporovateľ DaJaCo nás informoval o diskusii o novom upscalingovom patente podanom spoločnosťou Sony Interactive Entertainment a chcel vedieť, aký bol nápad a aké by bolo jeho využitie na PlayStation 5 Pro.

Našu odpoveď nájdete nižšie, ale nakoniec The Najnovšie oznámenie AMD Skutočnosť, že pre „športové zariadenia“ hľadá špičkové riešenia založené na strojovom učení, nie je pre dynamiku patentu veľmi relevantná. Okrem toho je podaných veľa patentov, ale len veľmi málo z nich obsahuje podrobné popisy skutočných prepravných produktov. Na základe našich vlastných myšlienok a myšlienok vývojárov, ktorých poznáme o vývojovej technológii, to znie ako zaujímavý myšlienkový experiment – ​​ale boli by sme prekvapení, keby sme videli, že sa skutočne zhmotní na PlayStation 5 Pro.


Priame predstavenie patentu Sony Upscaling Patent – ​​DF

Táto ukážka novej priamej show DF zobrazuje Alexa, Olivera a Richa, ako vyjadrujú svoje myšlienky o vysokoprofilovom patente Sony. Je táto technológia životaschopná pre PS5 Pro?

Každopádne dúfam, že sa vám klip páčil – počas celej 87-minútovej relácie odpovedáme na ďalších deväť fanúšikovských otázok plus herné režimy 40 snímok za sekundu a veľká debata o zobrazení 1440p vs 4K. Toto je naša prvá show – podobne ako DF Direct, plánujeme tento koncept časom vyvinúť a vylepšiť, možno predstavením funkcie živého vysielania pre fanúšikov počas natáčania.

Takže áno, hľadáme spôsob, ako to obísť. Napríklad Indirect môže byť mesačný alebo dvojmesačný, ale samotný program je vždy exkluzívny pre našich podporovateľov. Jediná výhrada? Možno filtrovať do sekcií DF klipyAk sa to hodí.

Práve na tomto mieste musím zdôrazniť, aký dôležitý je Podporný program DF. V súčasnom prostredí príjmy YouTube klesajú a myšlienka spoliehať sa výlučne na platformu založenú na algoritmoch nemá žiadnu kontrolu. Nerobíme clickbait tituly, nerobíme senzačné náhľady a sponzoringov je veľmi málo. Všetky tieto preukázateľne fungujú, no nie sú pre nás ideálne.

To je to, o čom je DF – malý tím, ktorý sa snaží odvádzať jedinečnú a hodnotnú prácu – ale Supporter Program je pre nás obrovským nástrojom, ktorý nám umožňuje nielen čísla, ale aj budovanie skvelej komunity. Začína to byť. Niektoré z nášho najlepšieho obsahu pochádzajú z nápadov vytvorených podporovateľmi – či už ide o súpravu AMD 4800S pre stolné počítače, členenie Switch 2 T239 alebo najnovšie priame súboje GPU RX 6700 vs PS5.

Či už ide o prvé interakcie Johna Linnemanna s Ballworld alebo zdieľanie niekoľkých zábavných mini-videí výhradne pre priaznivcov, je to tiež zábava. Hovoríme o zaujímavom zariadení HDMI, ktoré sme našli na Amazone. Naše testy so snímaním v rozlíšení 4K 120fps a 8K 60fps? Naši priaznivci sa k nám pripojili na tejto ceste a bolo zábavné zdieľať pokrok v zákulisí.

DF Direct je náš najnovší prebiehajúci projekt, ktorého cieľom je dať našej komunite viac a zvýšiť hodnotu podpory nášho programu patrónov. Dúfam, že si to užiješ!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close