Technológie

Xbox Game Boss čoskoro prehrá ďalšie štyri hry

Štyri ďalšie hry, vrátane Jurassic World Evolution, Last Stop a FIFA 20, opustia knižnicu Xbox Game Pass v priebehu nasledujúcich dvoch týždňov.

Sme v polovici júna a tím Xbox GamePass to potvrdil FIFA 20, Vývoj Jurského sveta, Posledná zastávkaA MotoGP 20 Po ukončení služby v najbližších týždňoch môžu členovia Xbox GamePass ušetriť až 20 %, ak sa rozhodnú kúpiť nejaké hry.

EA Sports™ FIFA 20

Popis Poháňané Frostbite E, EA Sports ்ப்ப oživuje obe strany svetovej hry FIFA 20 – prestíž profesionálnej arény a nový skutočný zážitok z pouličného futbalu v EA Sports Volta.
Veľkosť 44,9 GB

EA Sports™ FIFA 20

EA Sports™ FIFA 20

Poháňané Frostbite E, EA Sports ்ப்ப oživuje obe strany svetovej hry FIFA 20 – prestíž profesionálnej arény a nový skutočný zážitok z pouličného futbalu v EA Sports Volta.

Vývoj Jurského sveta

Vývoj Jurského sveta ~ Umenie superhrdinov

Popis Vytvorte si svoj vlastný Jurský svet tak, že sa postavíte do centra Jurského vlastníctva. Bioinžinieri dinosaurov vždy nájdu spôsob, ako myslieť, cítiť a konať inteligentne o svete okolo nich av neistom svete ohrozenom špionážou, erupciami a ničivými tropickými búrkami.
Veľkosť 10 GB

Vývoj Jurského sveta

Vývoj Jurského sveta

Vytvorte si svoj vlastný Jurský svet tak, že sa postavíte do centra Jurského vlastníctva. Bioinžinieri dinosaurov vždy nájdu spôsob, ako myslieť, cítiť a konať inteligentne o svete okolo nich av neistom svete ohrozenom špionážou, erupciami a ničivými tropickými búrkami.

Posledná zastávka

Trailer poslednej zastávky

Popis Last Stop je dobrodružstvo pre jedného hráča z pohľadu tretej osoby, ktoré sa momentálne nachádza v Londýne, kde hráte za tri samostatné postavy, ktorých svety sa stretávajú uprostred neprirodzenej krízy. Antologická dráma Posledná zastávka sú tri príbehy v jednom.
Veľkosť 6,3 GB

Posledná zastávka

Posledná zastávka

Last Stop je dobrodružstvo pre jedného hráča z pohľadu tretej osoby, ktoré sa momentálne nachádza v Londýne, kde hráte za tri samostatné postavy, ktorých svety sa stretávajú uprostred neprirodzenej krízy. Antologická dráma Posledná zastávka sú tri príbehy v jednom.

MotoGP™ 20

MotoGP 20 ~ Názov HeroArt

Popis Tento rok si užite všetky radosti z celého manažérskeho priemyslu viac ako kedykoľvek predtým a užite si najnovšie technologické pokroky a grafiku. Prispôsobte si bicykel a nohavice! Súťažte proti mýtom MotoGP னை alebo vyzvite svojich priateľov online!
Veľkosť 19,5 GB

MotoGP™ 20

MotoGP™ 20

Tento rok si užite všetky radosti z celého manažérskeho priemyslu viac ako kedykoľvek predtým a užite si najnovšie technologické pokroky a grafiku. Prispôsobte si bicykel a nohavice! Súťažte proti mýtom MotoGP னை alebo vyzvite svojich priateľov online!

Odhaduje sa, že dokončenie hry FIFA 20 bude trvať približne 150 – 200 hodín, takže sa zdá, že dokončenie bude trvať veľa času. Odhaduje sa, že dokončenie Jurassic World Evolution trvá približne 50-70 hodín. Skúška vývoja Jurského sveta. Ak máte radi hru Dino Management, nezabudnite, že jej pokračovanie je dostupné aj na Xbox Game Boss. Máme MotoGP 20, ktorej dokončenie trvá asi 40-50 hodín. Posledná zastávka má veľmi zvládnuteľný čas dokončenia šesť až osem hodín a my máme Posledná zastávka chôdze Prosím pomôžte.

Odteraz Xbox Game Pass – TMNT: Pripojil sa k službe Shredder’s Revenge Včera, kedy Omori pridal úžasný deň – prídavok dnes. Dúfame, že sa od Microsoftu čoskoro dozvieme, čo ešte môžeme očakávať. Ak medzitým hľadáte ďalší nový obsah na hranie, ID @ Xbox Summer Game Fest Demo Event spustenýKedy Tieto pripravované hry pre Xbox si môžete zahrať už dnes vďaka Steam Next Fest.

READ  Únik z Nintendo Switch odhaľuje pôvodný dizajn konzoly

Je vám smutno, keď vidíte, že tieto témy sú zahrnuté v sekcii „Ukončiť čoskoro“ v knižnici Xbox GamePass? Už ste s nimi skončili? Dajte nám vedieť v komentároch!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close