Technológie

„Something Big Happening Behind the Scenes“ v Starfield

„V zákulisí sa deje niečo veľké“ v Starfield.

To je podľa hráčov, ktorí sa zdržiavajú na backende Steamu. Sledovaním aktualizácií vykonaných v súboroch Steam používateľom SteamDBNiektorí hráči tvrdia, že Bethesda urobila v máji viac zmien ako v marci a apríli.

Starfield: Video pre vývojárov je možné aktualizovať.Sledujte na YouTube

„Pokúšať sa porozumieť zoznamom zmien na Steamdb je zbytočné, ale jedna vec je istá zo skúseností: keď je veľa zmien, prichádza veľká,“ komentoval. u/JarusinTheStars (Vďaka, Hráč)

„Za posledný týždeň (a všeobecne od 1. mája) došlo od spustenia k viacerým zmenám ako kedykoľvek predtým, niekedy aj viac ako 10 za deň. Napríklad medzi februárovými a marcovými aktualizáciami došlo k približne 50 až 60 zmenám. Približne 100 medzi marcovými a májovými aktualizáciami.

Za mesiac sme toto číslo takmer prekročili.“

V zákulisí sa deje niečo veľké: od spustenia je viac zmien v zozname zmien ako kedykoľvek predtým.
Autor:u/JarusinTheStars VnútriHviezdne pole

Výsledkom je, že tento hráč verí, že v deň Xbox Showcase – 9. júna – Bethesda doručí rozšírenie Shattered Space a aktualizáciu Zune a počítajú s tým, že bude „väčší ako ten predchádzajúci“.

Aj keď nie je pochýb o tom, že používateľ Reddit má pravdu, pokiaľ ide o počet a frekvenciu nedávnych aktualizácií SteamDB, zvyšok je – prirodzene – v tomto bode len špekulácia. Našťastie nemusíme dlho čakať na aktualizáciu, ktorá potvrdí teóriu JarusinTheStars; Xbox Showcase je budúci týždeň.

Májová aktualizácia Starfieldu – áno, tá, ktorú načrtol Todd Howard z Bethesdy – je teraz aktívna a prináša už sľúbenú zmenu mapy povrchu spolu s novým cieľovým režimom 60 snímok za sekundu na Xbox Series X. Okrem toho sa Bethesda podelila o krátky prehľad. Pozemné vozidlá prídu na Starfield v budúcej aktualizácii.

READ  Zrážky

Ako pre nás vtedy Matt zhrnul, Todd Howard odmietol nedostatok pozemných vozidiel pred začiatkom Starfieldu a trval na tom, že to bolo zámerné rozhodnutie o dizajne, ktoré umožnilo štúdiu „zažiť, ako rýchlo vieme. [players are] Pri pohľade na veci.“ V decembri minulého roka však Bethesda tvrdila, že Starfield's Horizon má „nové spôsoby cestovania“.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close