Technológie

Vďaka novému balíku Cold War Maxis Bundle sú hráči v Zombies neviditeľní

Hráči si kupujú svoj nový balíček Maxis pre Black Ops Cold War a všimnú si, že model Maxis Player je v ich hrách neviditeľný. V zombie režime.

Aktualizácia: Troyarch uviedol, že v balíku MP s balíkom Maxis skutočne nebol žiadny neviditeľný problém. Hráči v MP vidia problém s tým, že Maxis sa v hre ukazuje ako Atler namiesto Maxis. Neviditeľný problém sa vyskytuje iba v režime Zombies, ktorý ovplyvňuje POV hráča aj súperove videnie.

Troyarch pracuje na rýchlom odstránení tohto problému.

Troyarch uznal problém na svojej vozíkovej doske.Neviditeľná chyba sa občas vyskytne iba u zombie, MP. Keď sa to stane, operátor zobrazí neviditeľné pre všetkých hráčov zombie, nielen POV hráča. V MP je prehrávač občas zobrazený ako atlar.„Štúdio to potvrdzuje“Oprava bude čoskoro použitá. Medzitým použite rýchly nástroj v skrinke zväzku, aby ste mohli Maxis použiť podľa plánu. “

Pôvodný príbeh je uvedený nižšie.

Druhá sezóna studenej vojny Black Ops začala zaujímavým začiatkom uvedením svojho vlajkového balíka Maxis, ktorý sa predáva v maloobchode za 2 400 COD. Zatiaľ čo veľa hráčov nemá problém so spustením úplne nového operátora v multiplayeri a zombie, niektorí hráči hlásili obrovské problémy pri spustení na všetkých platformách.

Podľa príspevku Redditu od používateľa Lepkavo-citrónový, Operátor Samantha Maxis sa pre hráčov v hre môže javiť ako úplne neviditeľný alebo sa namiesto toho môže javiť ako predvolený pre iný vzhľad. Chybu môžete vidieť na videu nižšie, kde editor zaznamenal svoje skúsenosti na novej mape Firebase Z, ktorú nevidí žiadny operátor.

Po príchode na mapu používateľ nemohol vidieť vizuálny model ani zbrane svojho operátora a podľa ďalších príspevkov Redditu nemohla byť mapa poškodená zombíkmi, čo spôsobilo, že ich postava bola úplne nezničiteľná.

Ďalšie vyhlásenie komentátora Jeff Franks V Zombies táto presnosť taktiež naznačuje, že beží na multiplayeri. Operátor Maxis je namiesto toho nahradený kožou Adler, čo ešte zvyšuje zmätok.

Našťastie sa zdá, že hráči na opravu nemusia dlho čakať, pretože sociálny manažér Droyarku Josh Torres potvrdil, že si je vedomý nedostatkov tímu a problém aktívne sleduje.

Nevieme, ktorých hráčov sa táto chyba týka, ani na základe stránok, ktoré používate. V čase písania tohto článku sa náš tím pokúsil použiť Maxis na PS5 aj PC a nemal problém s načítaním do Zombies alebo hier pre viacerých hráčov.

Prosím čakajte @ charlieINTEL Alebo dôstojník Twitter spoločnosti Troyarch V prípade akýchkoľvek aktualizácií týkajúcich sa tejto chyby.

Image Credit: Troyarch / Aktivácia

READ  Náhodné: Piatym výrazom platiny je exkluzívna hra Apple Arcade

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close