Kachchanov – Duckworth živé vysielanie a predpovede na olympijský tenis 2020

Karen Kachchanov - James Duckworth Live Streaming, Predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

Osadenkyňa číslo 25 a 12 Ruska Ruska Karen Kachanovová nastúpi v pondelok 26. júla v 2. kole olympijskej dvojhry mužov na svetovú jednotku číslo 77 Austrálčana Jamesa Duckwortha. Získajte možnosti živého vysielania tohto Karana Kachanov v. James Duckworth zapadá do jeho ukážky, priameho kontaktu a tipov.

Chcete sledovať medzinárodné tenisové prenosy naživo online?

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Karen Kachanov proti Jamesovi Duckworthovi smerovala k hlave

Dvojica si predtým navzájom zahrala jedenkrát, vlani v druhom kole Petrohradu zvíťazil Kachanov po dvoch setoch.

Prečítajte si aj toto:

Kachanov prekonal skorý neúspech

Kachanov, ktorý hrá miestneho obľúbenca Yoshihita Nishioku, odmietol domácu podporu kvôli vládnym obmedzeniam na olympiáde, pôvodne bojoval proti svetovej päťke.

Nishigori, ktorý sa vzdal služieb v ôsmom geme, povolil vedenie v prvom sete, ktorý mal veľmi málo šancí na brejky.

Po uvedení prvých troch gemov druhého setu do hry sa však zápas otočil, keď Nishigori prehral štyri gemy za sebou a prekonal dva brejky. Kachanov posilnil svoju prevahu a konkurencia bola vyrovnaná.

Ďalšia séria štyroch prehier fakticky ukončila Nišigoriho sebavedomie v treťom sete a nakoniec bol dobre porazený.

Duckworth písal po slovensky

Na papieri získal Duckworth remízu v prvom kole proti Slovákovi Lucasovi Kleinovi, v súčasnosti 246Th Zaradený hráč na svete.

Pravda je však trochu iná.

V prvom sete dominoval Serve, jediné brejkbaly vytvorené proti službe Duckworth v jedenástej hre, v ktorej bolo nahradené tretie čisté.

Keď Austrálčan v úvodnom geme druhého setu prerušil svoje pôsobenie, jeho olympijské nádeje akoby utiekli.

Ale snažil sa znova vyrovnať, potom znova zlomil Kleina a nakoniec zachránil dvakrát toľko bodov.

READ  Paolini v Riske živé prenosy a predpovede pre slovinské otvorené 2021

Pretože tretí set opäť slúžil ako hlavná sila, na vyrovnanie remízy bol potrebný remízový stav.

Duckworth práve dostal prvú mini prestávku a potom chytil ďalší. Ušiel mu prvý mečbal, ale nie druhý.

Kachanov v. Duckworth Predpoveď a tip

Kachchanov má tendenciu tento zápas vyhrávať. Je zasiaty, má vysoké hodnotenie tohto páru a vyhral jediný predchádzajúci zápas. Podporuje ho pri vytváraní rovných sérií.

Olympijský tenisový turnaj 2020 sa bude hrať od 24. júla do 1. augusta. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.