Kachchanov – Duckworth živé vysielanie a predpovede na olympijský tenis 2020

Karen Kachchanov - James Duckworth Live Streaming, Predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

Osadenkyňa číslo 25 a 12 Ruska Ruska Karen Kachanovová nastúpi v pondelok 26. júla v 2. kole olympijskej dvojhry mužov na svetovú jednotku číslo 77 Austrálčana Jamesa Duckwortha. Získajte možnosti živého vysielania tohto Karana Kachanov v. James Duckworth zapadá do jeho ukážky, priameho kontaktu a tipov.

Chcete sledovať medzinárodné tenisové prenosy naživo online?

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Karen Kachanov proti Jamesovi Duckworthovi smerovala k hlave

Dvojica si predtým navzájom zahrala jedenkrát, vlani v druhom kole Petrohradu zvíťazil Kachanov po dvoch setoch.

Prečítajte si aj toto:

Kachanov prekonal skorý neúspech

Kachanov, ktorý hrá miestneho obľúbenca Yoshihita Nishioku, odmietol domácu podporu kvôli vládnym obmedzeniam na olympiáde, pôvodne bojoval proti svetovej päťke.

Nishigori, ktorý sa vzdal služieb v ôsmom geme, povolil vedenie v prvom sete, ktorý mal veľmi málo šancí na brejky.

Po uvedení prvých troch gemov druhého setu do hry sa však zápas otočil, keď Nishigori prehral štyri gemy za sebou a prekonal dva brejky. Kachanov posilnil svoju prevahu a konkurencia bola vyrovnaná.

Ďalšia séria štyroch prehier fakticky ukončila Nišigoriho sebavedomie v treťom sete a nakoniec bol dobre porazený.

Duckworth písal po slovensky

Na papieri získal Duckworth remízu v prvom kole proti Slovákovi Lucasovi Kleinovi, v súčasnosti 246Th Zaradený hráč na svete.

Pravda je však trochu iná.

V prvom sete dominoval Serve, jediné brejkbaly vytvorené proti službe Duckworth v jedenástej hre, v ktorej bolo nahradené tretie čisté.

Keď Austrálčan v úvodnom geme druhého setu prerušil svoje pôsobenie, jeho olympijské nádeje akoby utiekli.

Ale snažil sa znova vyrovnať, potom znova zlomil Kleina a nakoniec zachránil dvakrát toľko bodov.

READ  Starostka šerifa bola prvou egyptskou ženou, ktorá sa dostala do štvrťfinále WTA

Pretože tretí set opäť slúžil ako hlavná sila, na vyrovnanie remízy bol potrebný remízový stav.

Duckworth práve dostal prvú mini prestávku a potom chytil ďalší. Ušiel mu prvý mečbal, ale nie druhý.

Kachanov v. Duckworth Predpoveď a tip

Kachchanov má tendenciu tento zápas vyhrávať. Je zasiaty, má vysoké hodnotenie tohto páru a vyhral jediný predchádzajúci zápas. Podporuje ho pri vytváraní rovných sérií.

Olympijský tenisový turnaj 2020 sa bude hrať od 24. júla do 1. augusta. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.